چاپ 11 داستان با محوریت پیامبر رحمت به انتخاب «مجید قیصری»

فرهنگ / کتاب و ادبیات

http://fna.ir/4ayvc ۰ چاپ 11 داستان با محوریت پیامبر رحمت به انتخاب «مجید قیصری»

«بوی گرم شکوفه‌های بادام» اثر مجید قیصری عنوان تازه‌ترین کتابی است که با محوریت حضرت محمد(ص) توسط نشر سوره مهر روانه بازار شده است.

چاپ 11 داستان با محوریت پیامبر رحمت به انتخاب «مجید قیصری»

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، مجموعه داستان «بوی گرم شکوفه‌های بادام» منتشر شد. این کتاب، اثر مجید قیصری با محوریت حضرت محمد(ص) توسط نشر سوره مهر روانه بازار شد.

«بوی گرم شکوفه‌های بادام» دربردارنده ۱۱ داستان کوتاه است که توسط مجید قیصری انتخاب و جمع‌آوری شده‌‌اند. هر کدام از داستان‌ها به زندگی و سیره پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) پرداخته و برخی از آن‌ها روایت‌های کوتاهی هستند از زندگی امروز ما. روایت‌هایی که تاریخ انقضا ندارند و تا امروز به شیوه‌های مختلف بارها آن‌ها را شنیده‌ایم.

در این کتاب داستان‌های برگزیده جشنواره خاتم منتشر شده‌اند. این جشنواره هر سال با محوریت حضرت رسول‌(ص) برگزار می‌شود و امسال هم ششمین دوره خود را پشت سر گذاشت. قیصری از میان آثار منتخب جشنواره، تعدادی را به مرکز آفرینش‌های ادبی ارائه کرده و از بین آن‌ها ۱۱ داستان نهایی و منتشر شدند.

در این کتاب داستان‌هایی از زهرا کاردانی، علی آرمین، فائضه غفارحدادی، محیا حلاجی، مرتضی فرجی، مهدیه جلالی، معصومه صفایی‌‎راد، فاطمه جعفری، نجیبه فیروزی، الهه طاهریان و مجید قیصری منتشر شده است.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید کتاب پیامبر مجید قیصری 11 داستان درباره پیامبر سوره مهر تازه های نشر بوی گرم شکوفه‌های بادام این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • نویسنده لبنانی برگزیده جشنواره خاتم شد

source

دیدگاهتان را بنویسید