چرا والیبال نشسته ایران موفق‌ترین تیم پارالمپیک است؟

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک در گزارشی به بررسی عملکرد تیم‌های موفق در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو پرداخت. بخشی از این گزارش که با عنوان «عملکردهای تیمی به یادماندنی سال 2021» منتشر شده، مربوط به تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران است، تیمی که در پارالمپیک توکیو مقتدرانه به مقام قهرمانی رسید.

در مطلب منتشر شده درباره تیم ملی والیبال نشسته ایران آمده است:

«ایران با غلبه بر تیم کمیته پارالمپیک روسیه برای هفتمین بار قهرمان والیبال نشسته پارالمپیک شد. بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو اولین دوره پارالمپیک پس از 1996 آتلانتا بود که فینال آن بین ایران و بوسنی برگزار نشد. مرتضی مهرزاد در این فینال با کسب 28 امتیاز کلید موفقیت ایران بود.

مردان ایران با پیروزی 3 بر یک مقابل کمیته پارالمپیک روسیه در توکیو، شکست‌ناپذیری خود را حفظ کردند دومین قهرمانی متوالی‌شان را به دست آوردند. تیم حریف در ست سوم 25 بر 19 پیروز شد، اما نتوانست روند حرکتی خود را حفظ کند و مقابل ایران شکست خورد.

آنچه بازیکنان ایران را از سایر تیم‌ها متمایز می‌کند، اتحاد و عزم آنها برای ادامه حرکت است. دلیل دیگر موفقیت آنها سال‌ها تمرین دقیق است که برای آماده‌سازی تیم انجام می‌شود. با تمرینات بیشتر و بیشتر، تیم ایران هفت عنوان قهرمانی پارالمپیک را به دست آورده و این مسئله ایران را به موفق‌ترین کشور در والیبال نشسته در پارالمپیک تبدیل کرده است».

اصلاح بودجه کمیته ملی پارالمپیک در دستور مجلسطلای جوانمردی، در میان 5 لحظه برتر مسابقات تیراندازی پارالمپیک 2020 توکیو

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید