چند خبر کوتاه از پلیس خراسان شمالیبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا، فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در پی اعلام چندین فقره سرقت در استان، با پیگیری و انجام تحقیقات میدانی مخفیگاه سارقان شناسایی شد.

سردار سعید مطهری زاده وی گفت: در دو اقدام غیرمنتظره 10 سارق سابقه دار دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

او مدعی شد که اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه در جریان رسیدگی به این پرونده 14 نفر دیگر شناسایی و دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: برای تشکیل پرونده.

کشف پرونده کلاهبرداری 400 میلیون ریالی در بجنورد

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی همچنین با بیان اینکه در پی انتشار شکایت یک شهروند مبنی بر کلاهبرداری فردی با فروش خودرو، گفت: با تلاش کارآگاهان و همکاری شاکیه، فرد کلاهبردار شناسایی و دستگیر شد. “

سرهنگ محمد غلامی وی افزود: در تحقیقات انجام شده متهم به کلاهبرداری از شاکی به مبلغ 400 میلیون ریال اعتراف کرد و در نهایت متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

دستگیری راننده با گواهینامه جعلی در گرمه جاجرم

یکی از فرماندهان انتظامی شهرستان گرمه نیز در خبری گفت: در پی کنترل خودروهای عبوری و بررسی مدارک و مستندات یک واحد گشت پلیس راه گرمه – جاجرم، راننده ای که از پلاک جعلی استفاده می کرد دستگیر و به پلیس مخفی تحویل داده شد. از شهر .

سرهنگ مجتبی نظافتی وی با تاکید بر اینکه این فرد در ازای پرداخت 50 میلیون ریال گواهی جعلی دریافت کرده است، افزود: در بازجویی های انجام شده مشخص شد این فرد از طریق کانال اینستاگرام با جعلی بودن آن آشنا شده و گواهی جعلی توسط وی اخذ کرده است.

وی با بیان اینکه در نهایت متهم به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد، گفت: اقدامات پلیسی برای شناسایی و دستگیری جعلی در جریان است.

دیدگاهتان را بنویسید