چهارمین رویداد دانشجویی جام اینوتکس برگزار می شود


به گزارش گروه علم و توسعه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، دبیر چهارمین رویداد جام اینوتکس گفت: از نظر جسمی- حرکتی، شناختی-عقلی، ذهنی-روانی، عاطفی- عاطفی با هم تفاوت داریم. ، ارتباطی – اجتماعی.

یاسر قرایی افزود: با توجه به اینکه یکی از بزرگترین جوامع آماری ما دانش آموزان هستند، فرهنگ نوآوری و فناوری برای ورود به این گروه سنی ضروری است. یکی از اهداف برگزاری اینوتکسی کاپ، نگاه نوآورانه، آینده نگر و نادیده نگرفتن نیازهای روز جامعه در زمینه ها و سطوح مختلف آموزشی و پژوهشی است. کارآفرینان، مدیران و مربیان مراکز آموزشی نیز در زمینه آموزش فعالیت دارند، بنابراین در اینوتکسی کاپ هدف ما معرفی فرهنگ نوآوری و فناوری است که منجر به کارآفرینی در سنین پایین تر می شود.

وی افزود: هدف ما این است که اولیای دانش آموزان با حضور در این مراسم، با استعدادهای فرزند خود بیشتر آشنا شوند و آنها مسیر خوبی را برای آینده خود هموار کنند.

قرایی گفت: چهارمین رویداد دانشجویی جام اینوتکس همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) با هدف توسعه کمی و کیفی آن در بعد بین المللی برگزار می شود.

دبیر چهارمین رویداد Inotexi Cup ادامه داد: با توجه به این همزمانی بخش‌های جدیدی شامل بخش نمایشگاهی برای معرفی نوآوری‌ها و محصولات تولید شده توسط دانش‌آموزان، بخش معرفی مربیان و معلمان برجسته و همچنین بخش کارگاهی برای مدیران مدارس و مراکز آموزشی به این رویداد اضافه شده است.

وی در تشریح نحوه برگزاری این رویداد گفت: جام اینوتکسی از 5 قسمت مختلف تشکیل شده است. یک بخش شامل نمایشگاهی است که دستاوردهای مربیان و دانش آموزان را معرفی می کند. بخش دوم نمونه سازی است که در آن مربیان، دانش آموزان و مراکز آموزشی می توانند نمونه اولیه مستندات خود را برای ما ارسال کنند. در نهایت در قسمت کافه پایتخت به بحث تجاری سازی آنها خواهیم پرداخت. بخش دیگر، مربیان برتر نام دارد که با شعار «من، تو، ما اصول را آموزش می‌دهیم»، روش‌های آموزشی خلاقانه و نوآورانه را شناسایی می‌کنند. در نهایت پس از داوری به 3 نفر اول جوایزی اهدا خواهد شد.

قرایی افزود: بخش دیگر بخش کارآفرینی است که از سرمایه گذاران و مدیران مراکز آموزشی سراسر کشور برای بازدید از نمایشگاه و آشنایی و ارتباط با روش ها و محصولات نوین آموزشی دعوت به عمل می آید. بخش دیگر توانمندسازی مدیران مراکز آموزشی است که در آن با روش های دسترسی به نوآوری و فناوری، راه های ایجاد مدارس خلاق در دوران پس از تاج و تخت و راه های سرمایه گذاری در نوآوری و فناوری در آموزش آشنا می شوند.

در نظر داشته باشید چهارمین رویداد Inotexy Cup همزمان با یازدهمین نمایشگاه اینوتکس از 20 تا 23 اردیبهشت از ساعت 10 صبح الی 18 در پارک فناوری پردیس با حضور خانواده ها، دانش آموزان، فرهنگیان و مدیران برگزار می شود. .

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 26751507-021 و 2675481616-021 به آدرس inotexicup.ir تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید