چهارمین مرکز واکسیناسیون کرونا در پاکدشت افتتاح شد/ خدمت رسانی 12 هزار بسیجی در مراکز واکسیناسیون شهرستان‌های استان تهران

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم در پاکدشت، عصر امروز چهارمین مرکز واکسیناسیون کرونا در شهر پاکدشت با حضور سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران افتتاح شد.

سردار احمد ذوالقدر در حاشیه این افتتاح با اشاره به جایگاه ایثار و ایثارگری در کالبد انقلاب اسلامی اظهار داشت: ایثارگری ایرانی‌ها پایان‌ناپذیر است و تنها در زمان‌های مختلف نوع این ایثارگری در لبیک به دعوت مقام عظمای رهبری تغییر می‌کند اما با همان انرژی و حتی بیشتر از آن در جامعه تداعی می‌شود.

وی افزود: اکنون 12 هزار بسیجی به‌صورت 2 شیفت در حال همکاری برای افزایش روند واکسیناسیون در شهرستان‌های استان تهران مشغول به فعالیت هستند و بدون خستگی تا اتمام واکسیناسیون و ایمنی کامل مردم ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران در ادامه گفت: در این چند روز اخیر 32 واحد جدید واکسیناسیون در شهرستان‌های استان تهران کار واکسیناسیون را آغاز نمودند و در کنار سایر مراکز به افزایش روند ایمنی مردم زیر نظر شبکه بهداشت با شدت فعالیت می‌کنند.

ذوالقدر با اشاره به برخی شایعات در خصوص شلوغی ازدحام در واحدهای واکسیناسیون کرونا ابراز داشت: سرکشی به تمام واحدهای واکسیناسیون انجام شده و شلوغی ازدحام در هیچ سالن در شهرستان‌های استان تهران دیده نمی‌شود.

کاهش نسبی مبتلایان به کرونا در اردبیل/ بیش از 760 هزار دز واکسن تزریق شد28 درصد مادران باردارخراسان رضوی واکسن کرونا دریافت کردند

فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: به دلیل افزایش واردات واکسن و همت مسئولان واکسینه کردن مردم شدت بیشتر گرفت و امیدواریم به‌زودی زود شاهد ریشه‌کنی این بیماری در ایران اسلامی باشیم.

انتهای پیام/ف

source article

دیدگاهتان را بنویسید