کابوس برای رانندگان آمریکایی به دلیل طوفان برف – روشن


به گزارش ایرنا به نقل از ایرنا، بارش سنگین برف در واشنگتن دی سی هزاران راننده را به مدت 11 ساعت در جاده ها گیر کرد.

بر اساس گزارش های منتشر شده، چند تن از این افراد شب را بدون آب و غذا در خودروهای خود سپری کرده اند.

ترافیک سنگین پس از برخورد چند کامیون به دلیل بارش برف شدید در واشنگتن.

سناتور دموکرات تیم کین که در جاده گیر افتاده بود، در حساب توییتر خود نوشت: “از شب گذشته سفر دو ساعته خود را به کنگره آغاز کردم. اما 19 ساعت گذشت و هنوز نتوانستم به کنگره برسم.
بارش شدید برف ناگهانی در واشنگتن دی سی روز دوشنبه همچنین جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا را در جت شخصی خود برای چند دقیقه لغو کرد و سخنگوی کاخ سفید را لغو کرد.

کاخ سفید دوشنبه به وقت محلی اعلام کرد که اولین بارش برف زمستانی در واشنگتن مقامات را مجبور به لغو کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی شده برای دوشنبه کرده است و به دلیل بسته شدن دفاتر فدرال امروز کنفرانس خبری برگزار نخواهد شد.

سازمان هواشناسی ملی ایالات متحده هشدار طوفان زمستانی را برای واشنگتن صادر کرده و گفته است 5 تا 10 اینچ برف در این منطقه پیش بینی می شود.

طوفان زمستانی فریدا روز دوشنبه پایتخت ایالات متحده را درنوردید و ادارات دولتی و مدارس را تعطیل کرد. طوفان فریدا که با بارش شدید برف همراه بود زندگی در سواحل شرقی آمریکا را مختل کرد.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا که روز دوشنبه با یک هواپیمای ریاست جمهوری به نام “ایر فورس وان” وارد واشنگتن دی سی شد، به دلیل بارش شدید برف مجبور شد حدود 30 دقیقه در هواپیمای خود بماند.

بر اساس این گزارش ها، دلیل تاخیر رئیس جمهور آمریکا در خروج از هواپیما، مشکل جابجایی پله ها در نزدیکی ایر فورس وان به دلیل برف سنگین روی باند بوده است.
بایدن برای شروع اولین روز کاری خود پس از تعطیلات سال نو وارد واشنگتن شد و با چالش هایی مانند کاهش محبوبیت، تجدید حیات ابتکارات اجتماعی و گسترش ویروس Omicron در ایالات متحده مواجه شد.

دیدگاهتان را بنویسید