کارخانه: مشکل موسوی با حمایت و همکاری مدیرعامل سایپا حل شد

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مصطفی کارخانه نماینده فدراسیون والیبال در پرونده ITC سید محمد موسوی اظهار داشت: با پیگیری فدراسیون، حمایت‌ و همکاری مهندس سلیمانی، مشکل سید محمد موسوی، بازیکن فصل گذشته سایپا که در آن زمان هدایت تیم برعهده من بود، حل شد. شاید در اتفاقاتی که رخ داد من بیشتر از همه متضرر شدم اما همه در راستای کمک به والیبال ملی قدم برداشتیم تا مشکلی برای ستاره والیبال کشورمان رخ ندهد.

وی ادامه داد: سراجی به‌عنوان مدیرعامل باشگاه سایپا با رفتن موسوی موافق بود و اعتقاد داشت که چون موسوی میل به رفتن دارد، شاید نتواند با تمام توان در خدمت تیم باشد. موسوی در سایپا سه ماه تمرین و 6 هفته بازی کرد و مبلغ 900 میلیون تومان نیز دریافت کرد که البته این رقم را به باشگاه سایپا برگرداند. قرار است موسوی پس از بازگشت به ایران در برنامه تبلیغاتی شرکت سایپا حضور یابد. طبق صحبتی که با وی داشتم با این موضوع مشکلی نداشت و دید حمایتی و حسن نیت باشگاه سایپا هم تشکر کرد.

پیشکسوت والیبال کشورمان خاطرنشان کرد: بازیکنان سرمایه‌های ملی هستند و اگر همه، چنین نگاهی داشته باشیم، شرایط درست خواهد شد. با توجه به این‌که ITC موسوی باید صادر می‌شد، بنده به‌عنوان نماینده فدراسیون والیبال در این خصوص با مهندس سلیمانی، مدیر عامل مجموعه سایپا مذاکراتی داشتم. وی در راستای ارج نهادن به زحمات ستاره‌های والیبال کشور، ضمن موافقت با درخواست موسوی، اظهار داشت به پاس زحمات و تلاش‌های این بازیکن در مسیر افتخارآفرینی برای والیبال کشور، هر کمکی بتواند، انجام خواهد داد. بدین ترتیب مشکل سید محمد موسوی برای حضور در لیگ ایتالیا حل شد.

کارخانه افزود: به شخصه از همکاری و حمایت مجموعه مدیریتی سایپا به‌ویژه مهندس سلیمانی کمال تشکر و قدردانی را دارم.

استراتژی نیمه‌ موفق فدراسیون والیبال

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید