کاندیداهای تیراندازی برای مجمع عمومی/فدراسیون چه بدهی می خواهند؟


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حالی که وزارت ورزش پیش بینی کرده بود انتخابات فدراسیون تیراندازی در 21 دی ماه برگزار شود، اما با توجه به اعلام نشدن صلاحیت نامزدها، احتمال تعویق این انتخابات وجود دارد. بسیار بالا همین موضوع باعث شده تا برخی از کاندیداها از وزیر ورزش بخواهند ابتدا مجمع عمومی فدراسیون تیراندازی برگزار شود.

حسین زکی زاده، خزانه دار سابق فدراسیون تیراندازی و یکی از کاندیداهای ریاست این فدراسیون گفت:وگو با فارس، وی اظهار کرد: با توجه به 47 بند تخلفی که دیوان محاسبات از تیراندازی گرفت، هنوز اسامی کاندیداهای تیراندازی تایید نشده است. از طرفی مجمع عمومی فدراسیون در سال 99 برگزار نشد و سوال ما این است که چرا میزان بدهی فدراسیون را مشخص نکردند؟

وی افزود: علی دادگر زمانی که فدراسیون را تحویل گرفت می گفت 15 میلیارد تومان بدهکار است اما الان بیش از 30 میلیارد تومان فدراسیون بدهکار است که 18 میلیارد آن به شرکت توسعه و 10 میلیارد بدهی مالیاتی است. با این شرایط نامزدها می خواهند مجمع عمومی و سپس مجمع انتخاباتی برگزار کنند. از مجمع عمومی می خواهیم درباره سفرهای قاضی با همسر و فرزندانش و همچنین سکه های گمشده توضیح دهد و کاندیداها بدانند که چقدر بدهی به فدراسیون دارند.

خزانه دار سابق فدراسیون تیراندازی با اشاره به اداره این فدراسیون با سرپرست خاطرنشان کرد: از آبان ماه این فدراسیون توسط سرپرست اداره می شود. تا تیرماه فرصتی شد که مجمع عمومی برگزار شود، گفتند المپیک قابل قبول است و بعد از آن؟ الان سال 1400 رو به پایان است اما مجمع عمومی فدراسیون در سال 99 هنوز برگزار نشده است یعنی تمام هزینه های انجام شده تخلف است. از وزیر ورزش و معاونت قهرمانی می خواهیم ابتدا مجمع عمومی فدراسیون را برگزار کنند.

آخر پیام/این را به صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید