کاندیدای بسکتبال: با رانت و فساد مبارزه خواهیم کرد/ من اهل میز نیستم


کرم احمدیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با بیان اینکه مهم ترین کاری که باید برای بسکتبال انجام شود، اظهار کرد: به نظر من مهم ترین کار ایجاد شرایط برای ایجاد اتحاد و همبستگی است. باید همه فرصت ها و افراد شایسته در بسکتبال کشور وارد کار شوند، این شعار که بسکتبال برای همه وجود دارد و همه برای بسکتبال باید اجرا شود. فدراسیون بسکتبال نماینده همه ایران در تهران است و باید از هر فرصتی استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه خیلی ها این شعارها را دادند اما در عمل به آن توجه نکردند، گفت: من در مورد تیم سازی صحبت نمی کنم، من افراد مناسب را جمع آوری می کنم تا به بسکتبال حقش بدهند. ما چیزی نداریم که با من تماس بگیریم و همه باید کارها را مدیریت کنیم. اگر من به عنوان رئیس انتخاب شوم، شفافیت مالی دارم و پاسخگوی کارم هستم. فدراسیون ما یک فدراسیون ضد رانت و فساد است و ما می خواهیم کار کنیم و قصد داریم خدمت کنیم. اولی هم خیلی زحمت کشید ولی کافی نبود.

کاندیدای فدراسیون بسکتبال تصریح کرد: در قسمت قهرمانی سه تیم الف، ب و ج را تشکیل می دهیم و استعدادیابی به معنای واقعی خواهد بود. من خودم نزدیک به 30 سال است که بازی می کنم، هر گوشه ایران را می شناسم و می دانم استعدادها کجا هستند. در توسعه بسکتبال در بخش دولتی از همه اماکن و امکانات شهر استفاده می کنم، زیرا می خواهیم بسکتبال را به مردم نشان دهیم و خانواده ها را درگیر خود کنیم. ما با تمام مدیران کل و استانداردها مشورت می کنیم و می خواهیم واجد شرایط بسکتبال باشیم تا تعداد افراد سازمان یافته در بسکتبال را افزایش دهیم.

رئیس شورای بسکتبال کرمانشاه تاکید کرد: اگر شعار بازوان بسکتبال هیأت های استانی را تکرار نکنیم باید بر اساس آن عمل کنیم و در همه استان ها خانه بسکتبال داشته باشیم. من مدیر پشت صحنه نیستم، عملیاتی هستم. فرد همه چیز را نمی داند و ما هر جا که بتوانیم یاد می گیریم و فدراسیون پاسخگو تشکیل می دهیم.

احمدیان ادامه داد: هر 6 ماه یک بار عملکردمان را به باشگاه جامع بسکتبال گزارش می دهیم، اینطور نیست که اگر توپ را به استان بدهیم، برکت بدهیم، بلکه وظیفه است. ما باید هیئت ها را قوی تر کنیم تا کار کنند. من خیلی از شعار خوشم نمی آید، من اهل عمل هستم.

انتهای پیام/این را برای صفحه اصلی پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید