کاهش فاصله جنوب و شمال تهران، اولویت طرح‌های همه کمسیون‌های شورای شهر

– اخبار اجتماعی –

احمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره تدبیر مدیریت شهری تهران برای احیای کاهش فاصله جنوب و شمال در تهران، اظهار کرد: نامزدهای پست شهرداری تهران ادبیات مشترکی داشتند مبنی بر اینکه باید از پنجره جنوبی اتاق شهردار به تهران نگاه کنیم چراکه اختلاف فاحشی بین پهنه شمالی و جنوبی تهران وجود دارد.

وی ادامه داد: این دیدگاه که باید توسعه و اتفاقاتی که در شمال شهر رخ می‌دهد در جنوب تهران رخ دهد، جزو نظرات اعضای شورای شهر و شهردار تهران است البته این به معنای این نیست که شمال تهران نیاز به توسعه ندارد اما باید برای جنوب تهران و به حداقل رساندن فاصله‌هایی که در همه زمینه‌ها وجود دارد، اقدام شود.

عضو کمسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: بنابراین پرداختن به این موضوع در دستور کار همه کمیسیون‌های شورای شهر است و به همه پروژه‌ها از این دید نگاه می‌کنند؛ این قولی است که شورای ششم به مردم تهران داده اما اینکه با چه برنامه‌ و رویکردهایی این اتفاق رخ می‌دهد در هر کمیسیون متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد: به طور قطع هر یک از کمیسیون‌ها طبق تخصصی که دارند به این موضوع می‌پردازند. بنابراین مسجل است که همه کمیسیون‌ها در ارائه طرح‌های خود این موضوع را مبنا قرار می‌دهند اما معنی آن غافل شدن از توسعه مناطق شمالی نیست.

به گزارش تسنیم، فاصله شمال و جنوب در تهران به معنای تفاوت معنی‌دار بسیاری از خدمات است که در شمال تهران وجود دارد اما مناطق جنوبی تهران بهره بسیاری کمی از آن دارند.

راه پرداخت بدهی‌های دولت به شهرداری تهران چیست؟

انتصابات شهرداری تهران تا پایان مهر ماه به اتمام می‌رسد/ بدهی 53 هزار میلیارد تومانی دولت به شهرداری

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید