کاهش 30 درصدی پروازهای فرودگاه بین‌‌المللی گرگان؛ افزوده شدن خطوط جدید پروازی

– اخبار استانها –

علی متانت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان با اشاره به تشدید نظارت بر محدودیت‌های پروازی پیک پنجم کرونا در فرودگاه بین المللی شهدای گرگان، اظهارداشت: براساس محدودیت های ایجاد شده، پروازهای فرودگاه بین‌المللی گرگان کاهش یافته است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان با اشاره به ابلاغیه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: بر اساس ابلاغیه قرارگاه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر محدودیت های سفر در پیک پنجم کرونا در کشور و کاهش 30 درصدی پروازها، از روز دوشنبه 25 مردادماه 1400، کاهش همه پروازهای فرودگاه گرگان انجام شده است.

وی افزود: با توجه به وضعیت کرونایی استان و گرگان حجم پروازهای این فرودگاه تا 30 درصد کاهش یافته و به شرکت‌های هواپیمایی نیز این موضوع اعلام شده‌ است.

پرواز مشهد ـ کابل به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد بازگشتاتحادیه اروپا: پروازهای تجاری بر فراز افغانستان باید لغو شوندپرواز مشهد-کابل هواپیمایی ماهان باطل شد

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان اظهار کرد: شیوه‌‌نامه‌های بهداشتی نیز در فرودگاه گرگان تشدید شده و اقدامات پیشگیرانه توسط مسئولان فرودگاهی نظارت و با جدیت دنبال می‌شود.

وی با اشاره به افزایش خطوط جدید پروازی فرودگاه گرگان گفت: پرواز اهواز- گرگان- اردبیل- اهواز از امروز در فرودگاه بین‌المللی گرگان با هواپیمایی کارون برقرار می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان اظهار کرد: با هدف تسهیل تردد مردم استان گلستان در حال حاضر از فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان 11 مسیر داخلی و یک مسیر خارجی انجام می‌شود.

انتهای پیام/581/ز

source article

دیدگاهتان را بنویسید