کاهش 55 درصدی خودروهای متوقف شده در شبکه خدمات پس از فروش / افزایش 20 درصدی شاخص های کیفیت قبل از تحویل – تابناک


کاهش 55 درصدی خودروهای متوقف شده در شبکه خدمات پس از فروش / شاخص های کیفیت قبل از تحویل 20 درصد افزایش یافته است.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایکوپرس – دکتر. مهدی خطیبی از کاهش 55 درصدی خودروهای متوقف و مورد انتظار در شبکه خدمات پس از فروش از بهمن ماه 1300 تا فروردین 1401 خبر داد و گفت: با اولویت بندی تامین قطعات شبکه، شاهد افزایش رضایت مشتریان خواهیم بود. هستند.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، امام خامنه ای هشتمین کمون ریاست محترم جمهوری و احترام به مطالبات مشتریان محترم، طرح تحول کیفی را در زنجیره ارزش تدوین و اجرا نمایید. حوزه های عرضه، مهندسی و طراحی، ساخت و تولید، فروش، خدمات پس از فروش و تدارکات را در سه محور طراحی و عرضه خودروهای جدید، توقف تولید محصولات قدیمی و رفع عیوب مزمن و ارتقای کیفیت قرار داده ایم. محصولات فعلی
خطیبی افزود: از اواسط بهمن ماه سال گذشته برای اجرای اهداف کیفی محصولات، حدود 70 پروژه برای بهبود ویژگی های کیفی محصولات فعلی و نزدیک به 190 برنامه زیرساختی برای ارتقای کیفیت در سراسر زنجیره ارزش خودرو ایران در سه دوره کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت انجام شد. تاسیس و اجرا شد.
وی ادامه داد: با تمرکز بر برنامه های موثر و نتیجه گرا، موضوعات ارتقای کیفیت محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به طور مستمر رصد و رسیدگی می شود.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه در مدت زمان کوتاهی پس از تعریف پروژه، نتایج بررسی فرآیندی شاخص های کیفی قبل از تحویل و نحوه تصویب طرح کیفیت، نشان دهنده اثربخشی برنامه و ارتقای این شاخص ها است، اظهار داشت: با توجه به این موضوع، این شاخص ها در حال بررسی است. 60000 کیلومتر برای تمامی مدل های 1401 محصولات تولیدی و ایجاد زیرساخت ها و ظرفیت سازی لازم در شبکه خدمات پس از فروش، الزام به تولید محصولات بدون کسری به دلیل تأثیر قابل توجه تولید با گذراندن مستقیم شاخص های کیفی از گام های اصلی برای پیشبرد اهداف کیفی شرکت ایرانی خودرو در سال جاری.
مدیرعامل گروه صنعتی خودرو ایران ادامه داد: با توجه به نقش و سهم بالای کیفیت قطعات یدکی در ارتقای کیفیت محصولات، زنجیره تامین و قطعه سازان، تلاش می کنیم با ایجاد تعاملات مناسب و افزایش هم افزایی با تولیدکنندگان، کیفیت قطعات یدکی را ارتقا دهیم. این رویکرد نیز مورد استقبال قطعه سازان قرار گرفته است.
دکتر. خطیبی با تاکید بر رویکرد حمایت و حمایت از قطعه سازان گفت: در عین حال در سال 1401 الزامات کیفی خاصی را برای حوزه های تامین قطعات یدکی، پشتیبانی فنی و مهندسی برای ارتقای توانمندی سازندگان در نظر گرفته ایم. و نیاز به تضمین کیفیت و نظارت دارند.” کمیت و زمان تحویل قطعات یدکی توسط سازندگان، همکاری با سازندگان دارای رتبه بندی معتبر (الف و ب) بر اساس رتبه بندی ساپکو و انصراف از تایید قطعاتی که اهداف کیفی را برآورده نمی کنند، از رویکردهای گروه صنعتی ایران خودرو در این زمینه است. کیفیت عرضه و قطعات . .
وی افزود: گروه صنعتی ایران خودرو با ایجاد همدلی و جلب مشارکت حداکثری قطعه سازان و با بهره گیری از تمامی ظرفیت های انسانی و تخصصی موجود، تمام تلاش خود را برای ارتقای کیفیت محصولات به کار خواهد گرفت.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تمرکز بر تقاضای مشتریان در شاخص‌های کیفیت، کنترل کیفیت را به تمامی واحدهای موثر در زنجیره ارزش شرکت، با تمرکز بر بهینه‌سازی الگوهای رفتاری، استانداردسازی رویه‌ها و ویژگی‌ها و دستیابی به بالاترین استانداردها در محصول، خدمات و کیفیت گسترش می‌دهد. کیفیت برنامه اقدامات بزرگ دیگری از سوی شرکت انجام خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد با استعانت از خداوند متعال و با حمایت نیروی انسانی متعهد و پرتلاش شاهد رشد کیفیت فرآیندها و محصولات، تحقق منویات حضرت امام خامنه ای و رضایت حداکثری از خود باشیم. مشتری عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید