کدام شخصیت‌های سیاسی از فیلم «منصور» حذف شدند؟

هنر و رسانه / سینما و تئاتر

http://fna.ir/5emdo ۰ کدام شخصیت‌های سیاسی از فیلم «منصور» حذف شدند؟

تهیه‌کننده فیلم سینمایی منصور از حذف دو شخصیت سیاسی در فیلم منصور با محوریت شهید ستاری خبر داد.

کدام شخصیت‌های سیاسی از فیلم «منصور» حذف شدند؟

جلیل شعبانی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «منصور» پیرامون آخرین وضعیت اکران این فیلم به خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس گفت: منصور تاکنون با استقبال خوبی در سینماهای سراسر کشور روبرو بوده است و این نشان می‌دهد اگر فیلمی در شأن قهرمانان ملی این سرزمین ساخته شود مردم با جان و دل به استقبال آن می رود.

وی در ادامه افزود: این استقبال آن هم در شرایط کرونایی ما را شگفت‌زده کرد و اغلب سانس‌ها و سینماهایی که منصور در آن در حال اکران است با ظرفیت کامل نمایش داده می‌شود.

شعبانی با انتقاد از تصمیمات شورای صنفی نمایش گفت: شورای صنفی نمایش در سازمان سینمایی به دلیل فیلم‌های گسترده‌ای که طی این دو سال تولید شده ولی به دلیل تعطیلی چندباره سینماها در کشور فرصت نمایش نداشتند، هر هفته چند فیلم را در چرخه اکران قرار می‌دهد که قطعاً این اتفاق برای فیلم‌های روی پرده آسیب‌زاست.

وی افزود: همه فیلم‌هایی که وارد چرخه نمایش در سینماها می‌شوند، سالن و سانس می‌خواهند که با محدودیت سینماها در کشور فرصت اکران فیلم‌ها برای حضور در سینماها کم‌تر بشود. سازمان سینمایی باید از اکران فله ‌ای آثار در سینماها جلوگیری کند وگرنه در حق خیلی از آثار اجحاف خواهد شد.

تیزر فیلم «منصور»

* آیا ترکان و نعمت‌زاده از منصور حذف شدند؟

این تهیه‌کننده سینما در ادامه به اکران‌های جانبی «منصور» هم اشاره کرد و گفت: یکی از اتفاقات خوبی که برای فیلم سینمایی منصور در حال اتفاق است، نمایش این اثر در شهرهای فاقد سینما، روستاهای دور افتاده، مساجد سراسر کشور و برخی دانشگاه هاست که به همت همکاران ما در عمایار در حال انجام است.

شعبانی در بخش دیگری از صحبت هایش در خصوص شخصیت های سیاسی فیلم سینمایی منصور و حذف برخی از آن ها افزود: در فیلم منصور بعضی از شخصیت‌هایی که در فیلم منصور تقابل‌هایی با شهید ستاری دارند، برگرفته از اتفاقات و شخصیت‌های واقعی هستند.

وی در ادامه اظهار داشت: مانند کاراکترهایی مثل «مهندس لقمان» و «مهندس حشمت‌زاده» که به مهندس ترکان و مهندس نعمت‌زاده اشاره دارد، ولی چون حدس می‌زدیم که این سکانس‌ها هم به سرنوشت سکانس‌های حذف شده دیگرمان دچار شود، تصمیم گرفتیم این شخصیت‌ها با اسم و گریم دیگری در فیلم حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید سینما فیلم جلیل شعبانی تهیه کننده منصور فیلم سینمایی منصور مهندس ترکان مهندس نعمت زاده این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • آغاز اکران «منصور» از امروز در سینماها

source

دیدگاهتان را بنویسید