کربکندی: اشتباهات خط دفاعی سپاهان باید کاهش یابد/الدحیل خطرناک است اما شکست ناپذیر نیست


رسول کربکندی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فارس در خصوص دیدار سپاهان مقابل پاختاکور که با نتیجه دو بر صفر شاگردان نویدکیا به پایان رسید، اظهار داشت: بازی تقریباً در نیمه اول تمام شده بود اما پاختاکور خیلی بهتر از بازی انجام داد. آنها سعی کردند سپاهان را وادار کنند که از عقب با نگه داشتن توپ، یک پاس دوبل و یک پرس ارسال کند.

وی افزود: پاختاکور در نیمه دوم باز هم تا اواسط این نیمه بهتر بازی کرد اما با تغییر سپاهان، بازی تغییر کرد و تیم از سمت چپ به میلاد جهانی گل زد. اما تیمی که به دنبال گلزنی در لیگ قهرمانان آسیا است نباید به این راحتی و با فاصله کمی گلزنی کند. با این حال در 15 دقیقه آخر بازی را خیلی خوب دیدیم. یک بازی بسکتبال بود. هر دو تیم به سرعت موقعیت خود را روی دروازه مستقر کردند و هر لحظه امکان گلزنی وجود داشت. سپاهان در موقعیت های او نتوانست گلزنی کند اما حریف یکی دو موقعیت بسیار خوب هم داشت. ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

این کارشناس فوتبال خاطرنشان کرد: تعجب می کنم چرا سپاهان با توجه به مهره هایش بازی روانی لازم را ندارد. شاید آنها تحت فشار هستند یا از نظر احساسی بازی می کنند. آنها موقعیت خوبی دارند، اما از آنها به خوبی استفاده نمی کنند. در دقیقهی 5 مدافعان کاملاً توسط FC گمراه میشن. خطاهای خط دفاعی باید کاهش یابد. با پاس های اشتباه و کار اضافی به حریف فرصت دادند.

وی با اشاره به کیفیت حریف سپاهان گفت: پاختاکور خیلی بهتر از بازی بود و خیلی روان بازی کرد اما فوتبال همین است. در دقیقه 3+90 می توانست گلزنی کند و در دقیقه 4+90 از سپاهان گلزنی کرد. این یکی از زیبایی های فوتبال است. سپاهان سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد. شاید این برد باعث اعتلای این تیم شود و در صورت صعود به مرحله بعد، عملکرد بهتری داشته باشد.

وی در خصوص بازی بعدی مقابل الدحیل و اینکه آیا می توان به پیروزی نماینده ملی کشورمان در این دیدار امیدوار بود، گفت: بله، الدحیل هم شکست خورد و تیم شکست ناپذیر نیست. با این حال، بازی خطرناک است. التعاون هم برای کسب امتیاز تلاش می کند. بازی بسیار سختی برای سپاهان است اما با این امید اگر تیم شرایط روحی و روانی بهتری پیدا کند و ترکیب خوبی داشته باشد امیدواریم این اتفاق بیفتد. امیدوارم هر دو نماینده کشورمان به مرحله بعد بروند.

انتهای پیام/
در صفحه اول توصیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید