کرمانی‌مقدم: از تمرین کردن استقلال در زمین خیریه عمل خجالت کشیدم/ ایران تیم گردن کلفتی است و همه از آن حساب می‌برند

– اخبار ورزشی –

مرتضی کرمانی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تقابل روز گذشته تیم خیبر خرم‌آباد مقابل استقلال در دیداری تدارکاتی اظهار داشت: این دیدار برای تیم ما که هفته آینده مسابقاتش آغاز خواهد شد، محک خوبی بود. استقلال تیم بزرگ و خوبی است و بازی کردن برابر آنها یک محک جدی برای خیبر محسوب می‌شد.

برتری استقلال مقابل خیبر خرم‌آباد در دیداری تدارکاتیاستقلالی‌ها امروز استراحت می‌کنند

وی با اشاره به کیفیت زمین ورزشگاه خیریه عمل تصریح کرد: باور نمی‌کردم استقلال در چنین زمینی تمرین می‌کند و واقعا دلم برای فرهاد مجیدی سوخت. عجیب است تیم بزرگی مثل استقلال در این زمین تمرین می‌کند، زمینی که تیم‌های لیگ دسته دوم هم در چنین زمین‌هایی تمرین نمی‌کنند. فارغ از رنگ قرمز و آبی، خجالت می‌کشم بگویم استقلال در این زمین تمرین می‌کند. در این زمین نمی‌توان کاری انجام داد.

مربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در مورد کیفیت فنی استقلال یادآور شد: استقلال تیم خوبی داشت. چند بازیکن جدید به جمع آنها اضافه شده‌اند و مطمئن هستم استقلال بهتر از سال گذشته خواهد بود.

کرمانی‌مقدم در ادامه گفت‌وگوی خود با تسنیم درباره دیدار تیم ملی فوتبال ایران با امارات در سومین بازی انتخابی جام جهانی 2022 قطر، گفت: تیم ملی این دوره منظم و گردن کلفت است و همه تیم‌ها از آن حساب می‌برند. تیم خیلی خوبی داریم و قطعا به جام جهانی صعود می‌کنیم. از زمانی که اسکوچیچ آمده است، تیم ملی هجومی بازی کرده و دفاعی بازی نمی‌کند. این مسئله، پوئن مثبتی برای تیم ملی است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد نگرانی‌ها از غرور بازیکنان خاطرنشان کرد: خیلی از بازیکنان ملی‌پوش خارج از ایران بازی می‌کنند و حرفه‌ای هستند. آنقدر بازیکن خوب داریم که کسی با غرور بازی کرد، جای او را پر کنند. از نظر من، بازیکنان ایران دچار غرور نمی‌شوند چون می‌دانند صعود ایران به جام جهانی هم به سود فوتبال کشورمان است و هم خودشان.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید