کرونا دوباره قربانی شد/ ۴۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، سید راشد جزایری امروز گفت: در 24 ساعت گذشته نتایج آزمایش 39 بیمار در بخش سرپایی و 3 بیمار مشکوک به کووید 19 اعلام شد. در بیمارستان های استان مثبت قطعی گزارش شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه حال عمومی دو بیمار وخیم است، گفت: متأسفانه طی 24 ساعت گذشته یک مورد جدید فوتی ناشی از بیماری کووید 19 در استان گزارش شد و تعداد کل بیماران فوت شد. فوتی های ناشی از این بیماری در چهارمحال و بختیاری به 1765 نفر رسید.

جزایری ادامه داد: در 24 ساعت گذشته 130 بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب به مراکز درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه کردند که از این تعداد 15 بیمار مشکوک به این بیماری در بیمارستان بستری شدند.

وی افزود: در حال حاضر 39 بیمار مثبت قطعی مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 37 مورد مثبت قطعی و مابقی منتظر جواب آزمایش برای رد یا تایید بیماری خود هستند.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر از نظر شیوع بیماری عروق کرونر، شهرستان بروجن در وضعیت زرد و شهرستان های اردل، بن، سامان، فارسان، شهرکرد، لردگان، کوهرنگ، کیار قرار دارند. و خانمیرزا آبی هستند. وضعیت.

انتهای پیام / 3339 / ماین را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید