کشتی آزاد نظامیان جهان| صعود 5 نماینده ایران به نیمه نهایی در پنج وزن دوم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، مسابقات پنج وزن دوم سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد نظامیان جهان (سیزم) از صبح امروز (دوشنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم محمدباقر یخکشی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل رفیق الاسلام از بنگلادش با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی میان هاروتیون مانوکیان از ارمنستان و نمایده سوریه مبارزه خواهد رفت.

در وزن 70 کیلوگرم محمدمهدی یگانه جعفری در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر آکاش احمد از پاکستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با برنده کشتی میان آرمان آندرسیان از ارمنستان و چریستوس چریستوفوریدیس از یونان مبارزه خواهد کرد.

در وزن 79 کیلوگرم که 6 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه سه نفری و به صورت دوره ای برگزار می شود و بهمن تیموری در A در دور اول با نتیجه 10 بر صفر حرایر علی خانیان از ارمنستان و در دور دوم با نتیجه 13 بر صفر انس الخالدی از سوریه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد وی در این مرحله به مصاف دولاش شوگی از الجزایر می رود.

در وزن 92 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه سه و چهار نفری و به صورت دوره ای برگزار می شود و محمدحسین میرباغبان در گروه B در دور اول با نتیجه 11 بر صفر محمد عادل ایرشاد از پاکستان را مغلوب کرد وی در دور دوم به مصاف آندریس اوزولس از لتونی می رود. با توجه به پیروزی نماینده کشورمان صعودش به مرحله نیمه نهایی قطعی شده است.

در وزن 125 کیلوگرم یدالله محبی در دور نخست با نتیجه 10 بر 8 از سد لیو وا گئورگیان از ارمنستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی میان کامارا محمد سالیو از گینه و کبرکالیانا از سریلانکا می‌رود.

کشتی آزاد نظامیان جهان| 2 طلا، 2 نقره و یک برنز برای ایران در پنج وزن نخست

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید