کشتی گیر که با تب و لرز طلا گرفت/ سوادکوهی: بدون شک می توانم طلسم مقابل باروز را بشکنم


علی سوادکوهی گفتو وی در خصوص کسب مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی آسیا به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: تیم در این مسابقات جوان بود و خوشبختانه به «روسفید» بازگشتیم. در کشتی با ورزشکارانی از کشورهای میزبان ژاپن و هند سه مدال کسب کردم. الان در حال استراحت هستم و تا چند روز دیگر تمرینات شروع می شود.

آزادکار وزن 79 کیلوگرم کشورمان با اشاره به اینکه 2 تا 3 شب قبل از مسابقات بیمار بود، گفت: تب، لرز داشتم و بهبودی چندانی نداشتم. در فینال نیمه اول از حریف پیش بودم اما در نیمه دوم بدنم افتاد. با اينكه من در این مسابقه پیروز شدم اما آنطور که می خواستم پیش نرفت و مردم خوشحال نبودند زیرا آنها نیز از ما انتظار دارند.

او می گوید: روزهای اول خوابم به هم ریخته بود، بدنم درد می کرد و نمی توانستم خیلی راحت بخوابم، اما صبح به وزنم رسیدم. در فینال ضعیف عمل کردم اما امیدوارم بتوانم در مسابقات بعدی جبران کنم.

دارنده مدال طلای آسیا در پاسخ به این سوال که آیا برای قهرمانی صربستان در جام جهانی باید با محمد نهاد رقابت کند یا خیر، پاسخ داد: ناهدی یکی از حریفان من است. اگر در جام تختی ببازد نفر اول جام تختی و نخود رقیب من خواهند بود وگرنه من و نخود برای تیم می جنگیم.

سوادکوهی ادامه داد: نخود خارج از ورزش پسری مودب و دوست داشتنی است که از دوستان من و رقیب ورزش است. هرکسی که زحمت کشیده می تواند به جام جهانی برود که امیدوارم بهترین نتیجه را بگیرم، اما به رقابت با نخود خوشبین هستم و امیدوارم کسانی که شایسته آن هستند، روبان ملی پوشان را بر تن کنند.

دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان که اتحادیه جهانی او را یکی از رقبای اصلی اردن می داند. باروسو او می داند، یادآور شد: تمام تلاش من این است که پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورم، فرقی نمی کند دشمن اهل کدام کشور باشد. تمام تلاشم را روی تشک کشتی انجام می دهم تا مردم را خوشحال کنم. من برای عشق مردم و خانواده ام مبارزه می کنم.

سوادکوهی گفت: جام جهانی امسال برای من بسیار مهم است. مدال طلای آسیا شروع من بود. امید اردن باروسو به جام جهانی بیا و من می توانم کاسه را بشکنم. بدون شک می توانم آن را انجام دهم.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید