کشتی گیر که با تب و لرز طلا گرفت/ سوادکوهی: بدون شک می توانم طلسم مقابل باروز را بشکنم


علی سوادکوهی گفت: وی در خصوص کسب مدال طلای کشتی آزاد قهرمانی آسیا به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: تیم در این مسابقات جوان بود و خوشبختانه به روزفید بازگشتیم. با ورزشکارانی از کشورهای میزبان ژاپن و هند سه مدال کشتی گرفتم. الان در حال استراحت هستم و تا چند روز دیگر تمریناتم شروع می شود.

آزادکار وزن 79 کیلوگرم کشورمان که 2 تا 3 شب مانده به شروع مسابقات به بیماری خود اشاره کرد، گفت: تب و لرز داشتم و نتوانستم به خوبی بهبود پیدا کنم. در فینال نیمه اول از حریفم پیش بودم اما در نیمه دوم بدنم افتاد. با اينكه من در این مسابقه برنده شدم اما آنطور که می خواستم پیش نرفت و مردم راضی نبودند زیرا از ما همین انتظار را دارند.

او می گوید: «در چند روز اول الگوی خوابم به هم ریخته بود، بدنم درد می کرد و نمی توانستم خوب بخوابم، اما صبح به وزنم رسیدم. در فینال ضعیف عمل کردم، اما امیدوارم بتوانم در دیدارهای بعدی آن را جبران کنم.

دارنده مدال طلای آسیا در پاسخ به این سوال که آیا برای پوشیدن لباس صربستان در مسابقات جهانی باید با محمد نخودی مسابقه دهد، گفت: نخودی یکی از حریفان من است، اگر در جام تختی شکست بخورد نفر اول جام تختی و نخودی ها می شوند. رقیب من باشید وگرنه من و نخود برای تیم ملی می جنگیم.

سوادکوهی ادامه داد: نخود خارج از ورزش پسر مودب و دوست داشتنی است که از دوستان من است اما حریف من در ورزش است. هرکسی که زحمت کشیده می تواند به جام جهانی برود که امیدوارم بهترین نتیجه را بگیرم، اما به رقابت با نخود خوشبین هستم و امیدوارم هرکسی که لیاقتش را دارد، روبان ملی پوشان را بر تن کند.

دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان که اتحادیه جهانی او را یکی از رقبای اصلی اردن می داند. ❖ کمتر او می داند، یادآور شد: تمام تلاش من این است که پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورم، فرقی نمی کند که حریف از چه کشوری باشد. تمام تلاشم را روی تشک کشتی انجام می دهم تا مردم را خوشحال کنم. من برای عشق مردم و خانواده ام مبارزه می کنم.

سوادکوهی گفت: جام جهانی امسال برای من بسیار مهم است. مدال طلای آسیا برای من یک شروع بود. امید اردن ❖ کمتر به جام جهانی بیا و من می توانم یک طلسم باشم. شک نکنید من می توانم این کار را انجام دهم.

انتهای، آخر پیام/
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید