کلنگ احداث 60 واحد مجتمع مسکونی طرح شهید سلیمانی در آمل بر زمین خورد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آمل، عصر جمعه کلنگ مجتمع مسکونی 60 واحدی نیروهای مسلح آمل در راستای ساخت سالانه یک میلیون واحدی مسکن توسط دولت در کشور، با حضور سردار محمدرضا نقدی معاونت هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران در شهرک نبوت این شهرستان بر زمین زده شد.

سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران در این آئین کلنگ زنی مجتمع، اظهار داشت: تهیه این زمین انجام و برای همه نیروها کارشناسی و حتی هزینه ساخت نیز از نیروها دریافت شده است.

وی افزود: هر یک از متقاضیان نیروهای مسلح برای هر واحد مسکونی از تسهیلات بانکی بهره‌مند می‌شوند، همچنین از ظرفیت بسیج سازندگی حدود 5 تا ده درصد سهمیه دریافت می کنند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه براساس قائده و قانون مراحل ثبت نام برای نیروها انجام شده است، گفت: طرح مسکونی شهید سلیمانی با تعداد 5 بلوک در 60 واحد در زمینی به مساحت 4 هزار 655 متر مربع احداث می‌شود.

فرمانده سپاه: به سامانه‌های پیشرفته پدافند هوایی دست یافته‌ایمفرمانده سپاه استان مازندران: رسانه‌های انقلابی مدافعان فرهنگی نظام هستندسرلشکر سلامی: نیروی دریایی سپاه به مرز آمادگی عملیات واکنش سریع رسیده است

فرمانده سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: ساخت این واحدها به متراژ خالص 6300 مترمربع و با برآورد اولیه 500 میلیارد ریال اجرا می‌شود.

انتهای پیام/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید