کلهر:با تعویض‌های گل محمدی، پرسپولیس رو به جلوتر شد/این خط حمله برای سپاهان خطرناک است

ورزشی / فوتبال ایران

http://fna.ir/5yzlc ۰ کلهر:با تعویض‌های گل محمدی، پرسپولیس رو به جلوتر شد/این خط حمله برای سپاهان خطرناک است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم در بازی مقابل ذوب آهن با تعویض‌های گل‌محمدی رو به جلوتر شد و موقعیت‌های زیادی ایجاد کرد.

کلهر:با تعویض‌های گل محمدی، پرسپولیس رو به جلوتر شد/این خط حمله برای سپاهان خطرناک است

محمود کلهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد برد پرسپولیس مقابل ذوب آهن در هفته یازدهم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی در نیمه اول چنگی به دل نزد و با کیفیت نبود اما در نیمه دوم با تعویض‌های یحیی گل محمدی، تیم رو به جلوتر شد و موقعیت‌های زیادی ایجاد کرد.

وی افزود: نقاط ضعف تیم ذوب آهن از هفته‌های گذشته مشخص بود و یحیی نشان داد این تیم را خوب آنالیز کرده است. پرسپولیس توانست از نقاط ضعف حریف در دفاع و دروازه به خوبی استفاده کند و برد مهمی را به دست بیاورد. البته این تیم می‌توانست گل‌های بیشتری هم بزند اما فکر می‌کنم بازگشت تعدادی از بازیکنان مثل ترابی که کمی محتاط بازی می‌کرد، از مصدومیت در این مساله تاثیر داشت. به همین خاطر پرسپولیس بعد از باز کردن دروازه حریف بیشتر تلاش کرد از گل‌های خودش محافظت کند.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: این برد اهمیت زیادی داشت. ضمن اینکه کادرفنی پرسپولیس نشان داد به دنبال این است که تمام نفرات را در آمادگی نگه دارد. مطمئنا مسابقات از این به بعد حکم فینال را دارند. استقلال، سپاهان و گل‌گهر امتیازات خوبی را جمع کرده‌‌اند. آلومینیوم اراک هم پیشرفت خوبی داشته وفکر می‌کنم امسال رقابت بسیار جذابی بین این 5-4 تیم وجود خواهد داشت.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس امسال هم می‌تواند به قهرمانی برسد، گفت: این تیم روز به روز روانتر می‌شود و شرایط خیلی بهتری پیدا می‌کند. با این روندی که در پیش گرفته معتقدم امسال هم مدعی اصلی پرسپولیس است و می‌تواند یک قهرمانی دیگر به هودارانش هدیه بدهد.

کلهر در مورد اینکه با توجه به شکست خانگی سپاهان مقابل پیکان، بازی هفته دوازدهم پرسپولیس چگونه خواهد بود، عنوان کرد: سپاهان یک تیم ریشه دار است و بازی‌های خوبی را ارائه می‌دهد. شاید در دفاع کمی دچار مشکل باشند اما در حمله بسیار خطرناک هستند. این تیم اگر مشکلات دفاعی را رفع کند می‌تواند در کورس قهرمانی باقی بماند. با اینحال پرسپولیس می‌تواند سپاهان را شکست بدهد. این تیم به خاطر نتایج ضعیف چند بازی قبلی کمی دچار مشکل شده و پرسپولیس با استفاده از این موضوع و مشکل دفاعی حریف، می‌تواند نتیجه دلخواهش را بگیرد. خط حمله پرسپولیس روز به روز شرایط بهتری پیدا می‌کند و برای سپاهان خطرناک خواهد بود.

کلهر در مورد اینکه آیا پرسپولیس بر خلاف اوایل فصل می‌تواند تا پایان نیم فصل اول به صدر جدول و قهرمانی نیم‌فصل برسد، گفت: چرا که نه؟ همه زیبایی فوتبال به غیرقابل پیش بینی بودن آن است. البته قهرمانی نیم‌فصل خیلی اهمیت ندارد. امیدوارم پرسپولیس همین روند را در نیم‌فصل دوم هم ادامه بدهد و در پایان به قهرمانی لیگ برسد. این تیم می‌تواند در نیم فصل دوم مسیر همواری را برای قهرمانی طی کند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص احتمال حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا اظهار داشت: امیدوارم این مشکل اساسی هرچه زودتر برطرف شود. از خدا می‌خواهم دو نماینده پرطرفدار کشورمان از مسابقات قاره‌ای حذف نشوند. ان‌شاالله این مشکل رفع شود تا هواداران دو تیم از نگرانی خارج و دلشاد شوند.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس استقلال محمود کلهر ذوب آهن لیگ قهرمانان آسیا سپاهان این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • کمک داورپنالتی پرسپولیس را رد کرد

  • پرسپولیس سوگلی نیست

source

دیدگاهتان را بنویسید