کلوپ: می‌توانستیم 5 گل دیگر به برنتفورد بزنیم/ حریف شایسته یک امتیاز بود

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ پس از تساوی 3 – 3 لیورپول مقابل برنتفورد اظهار داشت: آغاز بازی برای ما رضایت‌بخش نبود. یک بازی درگیرانه بود و از لحاظ هجومی از لیورپول راضی هستم. در برخی دقایق مسابقه، بهترین بازی خود را در این فصل ارائه کردیم. مقابل تیمی واقعاً منظم و بسیار خوب بازی می‌کردیم و موقعیت‌های خوبی ساختیم، اما درگیر توپ‌های بلند رقیب شدیم. می‌توانستیم منظم‌تر باشیم و برای پیروزی در این چالش‌های کوچک باید نظم بیشتری داشته باشیم.

«بازی در نیمه دوم تحت کنترل ما بود و باید گل‌های بیشتری می‌زدیم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: برنتفورد در شرایطی به گل دوم رسید که فضایی در تیر دوم نداشت. ما واکنش خوبی نشان دادیم و دو گل زیبا زدیم. گل صلاح فوق‌العاده بود و فابینیو که لحظات خوب زیادی در فوتبال خلق کرده است، پاسی فوق‌العاده داد. گل جونز هم بسیار زیبا بود. دروازه‌بان حریف توپ‌های بلندی به دفاع ما ارسال می‌کرد که باعث شد نتوانیم بازی را کنترل کنیم.

لیگ برتر انگلیس| فرار برنتفورد از شکست مقابل لیورپول در شب غیبت قدوس

سرمربی لیورپول با تمجید از یاران سامان قدوس بیان کرد: برنتفورد با شایستگی سه گل زد و یک امتیاز گرفت. ما می‌توانستیم چهار یا پنج گل دیگر بزنیم و رقیب هم می‌توانست به یک گل دیگر برسد، اما یک امتیاز گرفتیم که همین هم خوب بود.

کلوپ در مورد به ثمر رسیدن صدمین گل محمد صلاح در لیگ جزیره با پیراهن لیورپول گفت: صلاح دو هفته پیش گل‌های خود را در لیگ برتر به عدد 100 رساند و حالا برای لیورپول هم در لیگ برتر 100 گل زده است. فکر می‌کنم باید پیراهن شماره 100 دیگری به او بدهیم! آماری که صلاح ثبت کرده، دیوانه‌کننده و باورنکردنی است. من او را می‌شناسم و می‌دانم الان به دو موقعیتی فکر می‌کند که از دست داده است. صلاح احتمالاً به سریع‌ترین بازیکنی تبدیل می‌شود که 150 گل برای لیورپول به ثمر رسانده است.

صلاح دهمین گلزن برتر تاریخ باشگاه لیورپول شد

وی راجع به تعویض کورتیس جونز و به میدان فرستادن روبرتو فیرمینو خاطرنشان کرد: زمانی که بازی 2 – 2 بود، تصمیم گرفتیم شرایط را تغییر بدهیم. با توپ‌های بلندی که برنتفورد ارسال می‌کرد، نیازی به هافبک سوم نداشتیم و نیازمند بازیکنی در خط حمله بودیم که پا به توپ حرکت کند و فکر می‌کنم این تعویض جواب داد. ما فرصت‌های بسیاری داشتیم و در ثانیه آخر هم صاحب موقعیت بسیار خوبی شدیم.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید