کمبود فضای آموزشی در سیستان و بلوچستان کاملا مشهود است – خبرگزاری مهر | ایران و اخبار جهانبه گزارش مهر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، حسنعلی میرعابدی در جلسه شورای آموزش و پرورش قطب چابهار در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: مدیران در سطوح مختلف با استفاده از ظرفیت های آشکار و پنهان در داخل و خارج سازماندهی به عنوان پیشگام در ارتقاء شاخص های آموزش و پرورش و به ویژه تبیین و تبیین موفقیت های نظام در عرصه آموزش.

وی با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، سیستان و بلوچستان را سرشار از استعدادهای انسانی و نخبگان در عرصه های مختلف عنوان کرد و گفت: از این لحاظ جامعه فرهنگی از جایگاه ویژه ای در بین مردم برخوردار است.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم موفقیت های نظام در عرصه تعلیم و تربیت را برای آحاد جامعه به ویژه گروه هدف و جامعه که اولیا و دانش آموزان هستند تبیین کنیم.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان بر لزوم توجه به حوزه پژوهش در آموزش و پرورش و فعال سازی ظرفیت های مختلف برای توسعه و اصلاح فرآیندهای پژوهشی تاکید کرد.

وی از ایجاد کمیسیون ویژه ارتقای شاخص های آموزش و پرورش استان در سطح وزارت آموزش و پرورش خبر داد و آینده روشنی را در افق استان نوید داد و گفت: زبرالو.

میرعبدی گفت: علاوه بر کیفیت آموزشی، باید کیفیت امور آموزشی و ارتقای هویت شخصیت دینی، فردی و جمعی دانش آموزان را ارتقا دهیم و تاکید بر توسعه تربیت دینی و قومیتی کودکان اصل مهمی خواهد بود. “

دیدگاهتان را بنویسید