کمک به حل مشکلات جامعه ایثارگران وظیفه همه مسئولان است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش مهر، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی شنبه شب در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید این شهرستان گفت: و نظام اسلامی بر اساس به اخلاص و حتی امروز کمترین توقع را از مسئولان دارند.

امام جمعه گناوه گفت: تلاش کارکنان بنیاد شهید برای خدمت در مقدس ترین بنیاد رسان آنها بهترین مردم هستند، ستودنی است. .

وی با اشاره به تشییع باشکوه پیکر مطهر این مادر شهید و همچنین یکی از جانبازان شهرستان در روزهای اخیر، گفت: مردم همیشه در همه عرصه های انقلاب اسلامی حضور دارند و همواره علاقه و ارادت برای ساختن وی دارند. . به جامعه شاهد و ایثارگر.» از خانواده های محترمشان کمال تشکر را دارند.

وی گفت: احترام به این جایگاه و نهاد مقدس وظیفه همه مسئولان است و هر چه از دوران دفاع مقدس دور می شویم این جایگاه نباید فراموش شود و در شهر ژنو ارتباط با شهدا و ایثارگران خانواده آنها بسیار خوب است.”

وی ادامه داد: رئیس سابق بنیاد شهید شهرستان یکی از نیروهای دلسوز است و پیگیر مشکلات و مطالبات این خانواده های محترم است و خود را فرزند این خانواده ها می داند و با این نظر که کار بسیار خوب و قابل ستایشی انجام شده است به آنها خدمت کرد. انجام شده. در دوران مدیریت آن …

امام جمعه گناوه یادآور شد: انتظار می رود رهبری جدید با سابقه درخشان و دلسوز به نظام و انقلاب و خانواده های معظم شهدا در رسیدگی و رفع مشکلات جامعه بی غرض شهرستان بسیار موثر باشد.

کمک به حل مشکلات جامعه ایثارگران وظیفه همه مسئولان است

مشکلات شهدا و خانواده شهدا را حل کنید

وی با تاکید بر اینکه شهدا و خانواده های آنان انتظاراتی دارند، گفت: باید در حد توان این انتظارات و انتظارات جامعه را برآورده کنیم.

وی گفت: استخدام فرزندان و خانواده شهدا و ایثارگران یکی از دغدغه هایی است که باید به آن توجه شود.

حجت الاسلام رکنی حسینی خاطرنشان کرد: یکی از درخواست ها و آرزوهای خانواده شهدا به ویژه پدر و مادر صادق آنها در ژنو این بود که در جوار شهدای خود در جوار گلزار شهدا به خاک سپرده شوند.

امام جمعه گناوه یادآور شد: نام گذاری خیابان ها و کوچه های شهر به نام شهدای هم محله از دیگر کارهای بسیار ارزشمندی است که در شهرستان انجام شد.

وی گفت: ساخت خانه فرهنگی، ورزشی، تفریحی و پانسیون خانواده شاهد در اهک شهرک گناوه با 5 هکتار زمین بازنگری شده است که با توجه به حضور گردشگران و مسافران از سراسر کشور در این شهرستان برای ارائه خدمات مناسب به ایثارگران، خانواده های معظم شهدا، جانبازان تلاش شود تا این مجموعه به عنوان یک اردوگاه جنوب جهت استفاده خانواده های شهدا و ایثارگران ساخته شود و به همگان در تکمیل این مجموعه و رسیدن به نتیجه مطلوب کمک کند.

تلاش محمد برای تکریم و تقدیم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گناوه که امروز با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر برگزار شد قائدی از رئیس سابق این اداره تقدیر و علی اکبری به عنوان مدیر جدید این شهرستان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید