کمک قبیله امیکرون به پایان همه گیری کووید 19 – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر به نقل از ثلث به گفته محققان، سطوح بالای ایمنی از واکسیناسیون‌ها و عفونت‌های قبلی می‌تواند گسترش ویروس را کند کرده و آن را بیشتر شبیه آنفولانزا کند، اگرچه کووید 19 به اندازه آنفولانزا فصلی نخواهد بود.

با این حال، محققان خاطرنشان می‌کنند که برخی از پروتکل‌های امنیتی، مانند استفاده از ماسک و مجموعه‌های داخلی کمتر، ممکن است باقی بمانند.

محققان پیش‌بینی می‌کنند که کووید 19 ممکن است چیزی کاملاً متفاوت باشد: یک بیماری بومی، که در آن یک بیماری همیشه در یک جامعه، جمعیت یا هر جای دنیا وجود دارد.

کارشناسان می گویند که می تواند به سرعت گسترش یابد یک طرف Omicron ممکن است در چند ماه آینده به بومی شدن کووید 19 کمک کند.

دکتر “ویلیام شافنر“، استاد دانشگاه Vanderbiltet در تنسیاو گفت: «ایالت شدن آب نبات تا پایان (پایان آب نبات) سطح امنیت جمعیت باید به امنیت گله برسد. ویروس هر چه باشد مسری هر چه بالاتر باشد، سطح امنیت گله بالاتر است.»

یک طرف Omicron این بیماری چنان سریع و گسترده گسترش می یابد که می توان تصور کرد که افراد از طریق واکسیناسیون یا عفونت قبلی از درجات مناسبی از مصونیت برخوردار باشند. آب نبات کووید 19 ممکن است شروع به فروپاشی کند.

شافنر وی می افزاید: «اگر یک طرف اگر در آینده چیز جدیدی نداشته باشیم، می توانیم در اوایل سال 2022 به سطح انسانی برسیم.

کارشناسان به Omicron آنها به عنوان یک راه بالقوه برای رسیدن به شرایط انسانی در نظر گرفته می شوند، زیرا به راحتی گسترش می یابد، اما به نظر نمی رسد به اندازه برخی بزرگ باشد. یک طرف آره گذشته کشنده است.

دیدگاهتان را بنویسید