کمک وفادار از نزول صلوات السماء تا قیامت حزن المؤمنین به رنگ و بوی حاج قاسم / سردار نقدی: حلال مشکلات دولت در سلیمان


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، ایام شهادت سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شهدای مقاومت حاج قاسم سلیمان برای مردم بحران زده هرمزگان سرشار از خیر و برکت بود. خشکسالی بسیار عمیق و کمبود شدید آب.

علاوه بر خسارات ناشی از سیل و مزارع کشاورزان، بارندگی های آذرماه امسال به ویژه هرمزگان را از خشکسالی خارج کرد و سدهای استانی برای ادامه فعالیت تا دو سال آینده بدون کم آبی تخلیه شد.

کمک وفادار از سپاه

توزیع 30 هزار بسته نگهداری در قالب بیستمین مرحله یاری مومنانه در ایام شهادت سردار سلیمانی از دیگر اقدامات خیرخواهانه سپاه در سال های اخیر به ویژه در ایام ولیعهد است.

با اجرای بیستمین مرحله یاری‌های مؤمنانه سپاه، از ابتدای اجرای طرح تاکنون، بسته‌های نگهداری به 600 هزار بسته بین نیازمندان استان هرمزگان توزیع می‌شود.

به گفته مسئولان استانی این طرح، ارزش واقعی بسته های معیشتی از ابتدا تا مرحله نوزدهم 285 میلیارد تومان بوده که با اجرای مرحله بیستم به 310 میلیارد تومان افزایش یافت.

جمعیت استان هرمزگان حدود 60 درصد جمعیت روستایی است که تقریبا تمام روستاها را با کمک های مومنانه پوشش داده است. برخی از روستاها به چند مرحله تقسیم می شوند، اما در روستاهای دورتر یک مرحله وجود دارد.

علاوه بر این، خدمات دیگری نیز در دو سال گذشته توزیع شده است که بیش از دو میلیون بسته مرغ و گوشت گرم، سه میلیون پرس غذای گرم نیازمند در استان هرمزگان، بیش از 10 هزار بسته بورسیه، تبلت و پوشاک از جمله آنهاست. دانش آموزان نیازمند

در زیر گزارش اجرایی ارائه شده است بیستمین مرحله یاری صادقانه سپاه در ادامه مطلب هرمزگان و تصاویری از این مراسم را مشاهده می کنید.

اوج بارندگی امسال 13 دی ماه مصادف با سالروز شهادت حاج قاسم سلیمان بود، اما عشق و علاقه مردم هرمزگان به سردار دلها علیرغم بارندگی های مهار نشدنی و طوفان های شدید و رعد و برق های شدید، آنان را به پیش برد. به مراسم بی شماری در شهرستان مراسم بزرگداشت این شهید عزیز برگزار و مورد تشویق قرار گرفت. سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن روز برای اجرای دومین سالگرد شهادت حاج قاسم مهمان هرمزگانی بود.

سردار نقدی: بسیاری حضور در سوریه را برای حفاظت از دیکتاتوری می دانستند

سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در بندرعباس حضرت فاطمه (س) و سالروز شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهند را تسلیت گفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: فرماندهان و بزرگان زیادی در میدان نبرد به شهادت رسیدند اما جان باختن آنها موجب اندوه جهان اسلام و تشییع دهها میلیون نفری شد که آنها را تشییع کردند، شهدا در گریه و بغض. این رویداد در تاریخ بی نظیر است.

سردار نقدی با اعلام اینکه مراسم باشکوه تشییع پیکر سردار سلیمان و ابوالمهد در ایران و عراق برگزار می شود، گفت: رهبر عزیزمان فرمودند; هر که برای صلاح خدا کار کند گرانقدر و بزرگ است. یکی جان شما را می دهد و دیگری آبروی شما را و یاد شما را برای همیشه زنده نگه می دارد.

سردار سلیمان تمام وجودش را وقف اخلاص کرد

وی افزود: سید الشهدا(ع) نطفه تعالی و افتخار قربانیان در طول تاریخ است که الگویی برای همه آزادی خواهان به شمار می رود. آنجا که می خواهد کربلا برود و از اقوام تا مخالفانش همه می گویند اشتباه است و برو.

سردار نقدی افزود: مقامات برجسته کشور و رئیس جمهور سابق، رئیس وقت شورای امکان سنجی و سایرین در مجامع عمومی و علنی در سوریه حضور داشتند تا از دیکتاتوری و اشتباهات، ناهنجاری ها و خطاها محافظت کنند.

وی افزود: جبهه ای که همه سیاسیون و نظامیان می گویند اشتباه و شکست خورده است، جز به صلاح خدا و ولایت که در این بین اخلاص خود را نشان می دهد، ایجاد نمی شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: سردار سلیمانی سال ها در مبارزه با فساد و استکبار، در دوران انقلاب پاسداری مقدس و بعد از همه وجودش در اخلاص بود و آبروی خود را به عنوان امام حسین(ع) بر سر مقاومت گذاشت. (مانند).

پیروزی های سردار سلیمان ثمره اخلاص بود

سردار نقدی گفت: جبهه های مقاومت باید در فرودگاه محاصره شده توسط تکفیری ها فرود بیایند و از آنها عبور کرده و به میدان نبرد برسند. وقتی بزرگان دلها دیدند سوریه اشغال شده و نزدیک کربلا آمدند و همه ترسیدند، فقط برای رضای خدا به آنجا رفتند.

وی بیان کرد: خداوند جواب اخلاص و حیثیت را پیروزی دانست که همه می گفتند برای شکست کاری نمی توان کرد و اینها ثمره اخلاص بود چرا که با هیچ حساب و کتاب و برنامه نظامی نمی شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه پیروزی های سردار سلیمان حاصل اخلاص بود، گفت: محبوبیت آن در دل و جان مردم.

انجام ماموریت این فرمانده بزرگترین انتقام برای دشمنان است

سردار نقدی ادامه داد: موج عواطف و احساسات با شهادت او آغاز شد و همه سردار سلیمان را دوست دارند و این اولین راه است چرا که سفر او باید با تحقق اهداف و ادامه مأموریت هایش تکمیل شود.

وی با اشاره به پایان ماموریت این فرمانده به عنوان بزرگترین انتقام از دشمنان، تصریح کرد: عواطف و احساسات ما نباید تنها علیه شهید سلیمان باشد، بلکه باید راه و رسالتی را ادامه دهیم که با شمردن شهید سلیمان می توان آموخت. این شهید بزرگوار..

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه وصیت نامه سردار دلها ابعاد مختلفی دارد که می توان از آن بسیار آموخت، گفت:

سردار نقدی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم وصیت نامه و راه شهید سلیمان را جمع بندی و درهم بشوییم اطاعت از خدا و ولی فقیه است.

قدرت پس از حضور داعش ده ها برابر قوی تر از همیشه است

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمان فرمانده نیروی قدس بوده و وظیفه آنها آزادی قدس شریف بوده است، گفت: همه جهان اسلام باید برای انتقام گیری آماده باشند و به ماموریت مستمر سردار سلیمان پایان دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه اولین گام در انتقام خون سردار سلیمان آزادسازی منطقه از دست آمریکایی ها است، گفت: آمریکایی ها و رژیم استکبار بدانند که در منطقه جایی ندارند. وگرنه گورستان آنهاست.

سردار نقدی گفت: مردم عراق مردی با وقار و با وقار هستند که به دنبال استقلال خود هستند و نمی پذیرند که آمریکا آن را اشغال کرده و به هر قیمتی اخراج می شوند و رژیم صهیونیستی نیز باید این کار را انجام دهد.

وی با اشاره به حضور سردار سلیمانی در منطقه دستاوردهای بسیاری را به همراه داشته است، «یکی از ثمرات رزمایش بزرگ سردار سلیمان علیه داعش، تربیت نیروی زمینی قدرتمند برای مقابله است».

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: نیروهای مسئول پس از حضور داعش ده ها برابر قبل از آن قوی تر شده اند. آنها آموزش دیده و سخت کوش و آماده هستند.

نیروی زمینی ارتش رژیم صهیونیستی در برابر رزمندگان ما عددی نیست

سردار نقدی تاکید کرد: امروز با وجود بسیج، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و نیروهای مسلح، مقاومت چند برابر ارتش صهیونیستی قوی است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ارتش های ارتش رژیم صهیونیستی به رزمندگان ما عددی نیستند، گفت: امروز شهید سلیمان با جهاد دلاورانه خود میراث مقاومت به جا گذاشته است.

سردار نقدی با اشاره به وعده رهبر عزیزمان مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی گفت: ما از امام خود قولی نشنیده ایم که محقق نشود و همه باید با اخلاص سلیمانی برای مشکلات کشور آماده شویم و آن را حل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه اگر یک قطره از اخلاص سردار سلیمان بر سر کار بیفتد، جمعیت باز می شود، تصریح کرد: نباید وارد جزئیات شود. اهداف و آرمان های ما بالاتر است و باید از این راهروها گره های زندگی مردم را بشکنیم و برای کارهای بزرگ آماده باشیم.

تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام در هرمزگان

از دیگر برکات بزرگ ایام شهادت دو نوزاد عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و سردار دلها، ولادت و برکت پیکر مطهر سه شهید گمنام است. دوران دفاع در هرمزگان

پیکر مطهر این سه شهید گمنام بامداد یکشنبه 12 آذرماه 1400 با پرواز بین المللی به فرودگاه 655 شهید بندرعباس وارد هرمزگان شد. پیکرهای مطهر این شهدا همزمان با ایام فاطمیه به عنوان کاروان شهدا در نقاط مختلف استان هرمزگان تشییع می شود.

مراسم تشییع پیکر مطهر سه شهید گمنام فردا پنج شنبه 16 دی ماه ساعت 1400 در بوستان شهید دباغیان بر روی دوش شهدای مسجد جامع بندرعباس، هشتمین سالگرد پاسداشت و یادمان ها برگزار می شود. رفقا از این شهدا

پیکر مطهر دو شهید گمنام 21 ساله و 24 ساله شرق دجله از منطقه عملیاتی عملیات بدر و شهید گمنام 17 ساله اهل منطقه شلمچه عملیات کربلای 5 مورد بررسی قرار گرفت.

در حال حاضر 192 شهید گمنام دفاع مقدس در نقاط مختلف استان هرمزگان تشییع شده اند. حضور پیکر این سه شهید در ایام فاطمیه در دی ماه 1400 تعداد کل شهدای گمنام تشییع شده در استان را افزایش می دهد. 195 شهید.

بیستمین مرحله رزمایش همدلی و همدلی در هرمزگان

بیستمین مرحله رزمایش همدلی و همدلی در هرمزگان شب گذشته با حضور سردار محمد زهرایی مسئول بسیج سازندگی سپاه و سردار اباذر سالار فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در بندرعباس آغاز شد. به نیت حاج قاسم و حضرت زهرای مرضیه.

سردار زهرایی: سپاه دست قدرتمند مردم ایران در مقابل زورگویان است

سردار محمد زهرایی در مراسم نمادین رزمایش یادواره شهید سلیمان و سایر شهدای مقاومت گفت: به عملکرد خود افتخار می کند.

وی در شب ترور ناجوانمردانه حاج قاسم سلیمان در فرودگاه بغداد، دست بریده حاج قاسم سلیمان را نماد و نشانه دست یاور و خدمتگزار در جامعه اسلامی دانست و گفت: دست او مانند دست مولایش حضرت است. ابوالفضل. العباس و آن امنیت جامعه اسلامی بود و سرانجام در این راه فداکاری کرد و به آرزوی دیرینه خود رسید.

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: این مرحله از رزمایش همدلی و همدلی در هرمزگان شامل 600 بسته جهیزیه برای زوج های جوان و 30 هزار بسته نگهداری برای نیازمندان است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نشانه حضور در آنجا هستند. خدمت به مردم

انتهای پیام/ 3264


دیدگاهتان را بنویسید