کمک 6 میلیارد تومانی به خیرین زنجانی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، خجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در مراسم آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در زندان مرکزی زنجان گفت: نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹ درصد رشد داشته است.

وی گفت: با کمک خیرین استانی و ستاد دیه، از روز اول ماه مبارک رمضان تا امروز که یکشنبه مصادف با آخرین روز ماه مبارک رمضان است، در مجموع 70 زندانی از زندان آزاد شده اند. یک عدد بسیار بالا

رئیس شورای قضایی استان با اشاره به اینکه استان زنجان جزء سه استان اول کشور در جمع آوری کمک های مردمی و تعداد زندانیان آزاد شده در سال 1401 است، افزود: از دورافتاده ترین مناطق استان به این استان مراجعه می کنند. شرکت در این امر الهی نوبت به تشکر از شما.

رئیس قاضی زنجان از صداوسیمای مرکز زنجان به دلیل تبلیغات پرشور و همه جانبه و همچنین تهیه و پخش برنامه های مختلف در بخش های مختلف صدا و سیما و اخبار در جمع آوری کمک ها و تشویق مردم به مشارکت در این کار تشکر ویژه دارد. نقش ویژه ای داشت که از مدیر عامل و مجری برنامه صدا و سیمای زنجان تشکر می کنم.

در ادامه این مراسم تعدادی از زندانیان در آستانه عید سعید فطر از زندان آزاد و به مهد خانواده بازگشتند.

دیدگاهتان را بنویسید