کومان: فاتی تا 10 روز دیگر به ترکیب بارسا بر می‌گردد/ ترسی ندارم بازی را با جوانترها آغاز کنم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالد کومان که تیم تحت هدایتش فردا شب (دوشنبه) در هفته پنجم لالیگای اسپانیا پذیرای گراناداست، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: تغییرات زیادی در تیم برای این بازی خواهیم داشت. چند بازیکن ما مصدوم هستند و بازیکنان جوان زیادی را حالا در اختیار داریم.

وی همچنین درباره آینده حرفه‌ای‌اش اظهار داشت: پیش از بازی با بایرن مونیخ باید به این پرسش پاسخ می‌دادم که آیا قراردادم را برای یک سال دیگر تمدید خواهم کرد یا خیر، اما حالا پرسش این است که آیا نگران آینده و جایگاهم در بارسلونا نیستم!

سرمربی بارسلونا همچنین درباره مهاجم جوان این تیم که در مقطع پایانی ریکاوری از مصدومیتش است، خاطرنشان کرد: آنسو فاتی کیفیت خود را نشان داده و در آغاز فصل گذشته گل‌های زیادی را برای بارسا به ثمر رسانده است. حالا منتظر بازگشت او به ترکیب هستیم که فکر می‌کنم ظرف یک هفته یا 10 روز خواهد بود. داشتن فاتی در این تیم مهم است.

کومان در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره هافبک برزیلی‌اش کوتینیو که در بازی با بایرن مونیخ با ورودش به میدان عالی کار کرد، گفت: تصمیم‌گیری خواهیم کرد که آیا او می‌تواند فردا در ترکیب اصلی به میدان برود یا خیر، اما چیزی که مشخص است این است که او 90 دقیقه بازی نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: ترسی ندارم از اینکه بازی را با جوانترها آغاز کنم، اما فکر نمی‌کنم در حال حاضر بشود شش بازیکن جوان را از ابتدا در ترکیب گذاشت. انجام چنین کاری به فاکتورهای زیادی بستگی دارد.

ضرب‌الاجل بارسلونا به کومان

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال هلند ادامه داد: بارسلونا قادر به پیروزی در هر بازی است، اما باید برای هر دیدار به خوبی آماده شد. به این منظور باید هجومی بود و با حرکات مناسب بازی مؤثری از خود ارائه کنیم. در کنار اینها باید به خوبی هم دفاع کرد.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید