گرامیداشت سالگرد سردار سلیمانی از سوی شورای خلیفه‌گری ارامنه کاتولیک در شهرستان نور

استانها / مازندران

http://fna.ir/614ml ۰ گرامیداشت سالگرد سردار سلیمانی از سوی شورای خلیفه‌گری ارامنه کاتولیک در شهرستان نور

آیین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در اردوگاه هایگاشن ارامنه کاتولیک در شهر رویان برگزارشد.

گرامیداشت سالگرد سردار سلیمانی از سوی شورای خلیفه‌گری ارامنه کاتولیک در شهرستان نور

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، آیین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبدقاسم سلیمانی از سوی شورای خلیفه‌گری ارامنه کاتولیک ایران و با حضور اسقف اعظم سرکیس داویدیان با حضور جمعی از مسؤولان استان مازندران و شهرستان نور و رویان، شورای خلیفه‌گری و ارامنه کاتولیک در اردوگاه هایگاشن در شهر رویان برگزارشد.

در این مراسم اسقف اعظم سرکیس داویدیان نماینده پاپ و رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه کاتولیک ایران با سخنانی درباره خصوصیات و رشادت‌های شهید قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی مورد احترام همگان بود و شهادت وی عزم مبارزه مردم آزادی خواه با ظالمان را مستحکم‌تر کرد.

وی افزود: شهید سلیمانی فرمانده خط مقدم مبارزه با داعش و جلودار مردم آزادی خواه بود و مردم سوریه و لبنان و عراق مدیون رشادت‌های وی هستند.

وی در پایان سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی را به مقام رهبری و رئیس جمهور و مردم ایران تسلیت گفت.

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز شهید سلیمانی را فرمانده فرامرزی مظلومان و ستم دیدگان دانست و بر ادامه راه مقاومت تاکید کرد.

در پایان از سوی زارع تابلوی تمثال مقام معظم رهبری و شهید حاج قاسم سلبمانی به رسم یابود به اسقف اعظم سرکیس داویدیان اهدا شد.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید مرد میدان سردار دل‌ها تمثال سردار اسقف اعظم سرکیس داویدیان سالگرد شهادت سردار سلیمانی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده استsource

دیدگاهتان را بنویسید