گرانی و افزایش قیمت مشکل امروز مردم است؛ مشکلات اقتصادی کسبه و بازاریان رفع شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، اردشیر مطهری در بازدید از بازار گرمسار پس از شنیدن مشکلات جمعی از اصناف، کسبه و بازاریان این شهرستان بر رفع و رسیدگی مشکلات اقتصادی این صنف تأکید کرد.

وی عنوان کرد: شیوع کرونا مشکلات اقتصادی فراوانی را به ویژه برای اصناف و بازاریان ایجاد کرد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی بر توجه بیش از پیش مسئولان نسبت به مسأله گرانی ها و افزایش لحظه‌ای قیمت‌ها تأکید کرد.

مطهری اظهار داشت: مصوبات ترافیکی از سوی مسئولان امر در این حوزه در خیابان‌های تجاری نیازمند نیازسنجی و احصای مشکلات اقتصادی کسبه است.

وی خاطرنشان کرد: در سرکشی امروز از بازار گرمسار عمده نگرانی‌ها و گلایه‌مندی کسبه و بازاریان در بحث جواز و مجوزهای قانونی که ملزم به طی فرآیندهای خاص خود است، بود که لازم است با تدبیر درست نسبت به اخذ تصمیمات به نفع مردم و کسبه اقدام شود.

گرانی دارو و هزینه‌های درمان رنجی مضاعف برای بیماران کبدی همدان استافزایش مجدد قیمت ارزهای دیجیتال با از بین رفتن نگرانی‌ها درباره سرکوب چینداستان ادامه‌دار گرانی مرغ و تخم‌مرغ در کردستان /هر عدد تخم‌مرغ 2 هزار تومان شد

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شواری اسلامی گفت: نارضایتی کسبه از وضعیت خرید و فروش کالا در خیابان طالقانی گرمسار موجب شد تا با درخواست آنها این خیابان از حالت یک طرفه خارج شود و به حالت قبلی خود به صورت دوطرفه بازگردد تا مسیر کار و کسب مردم هموارتر شود.

انتهای پیام/363/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید