گزارشی درباره وضعیت بازیکنان استقلال در لیگ بیست‌ویکم/ پاسخ کادر فنی به برخی انتقادها

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال در حالی خودش را برای حضور در بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر آماده می‌کند که تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشته است. محمد نادری، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، هروویه میلیچ، شیخ دیاباته، مهدی قایدی و داریوش شجاعیان نفرات شاخصی بودند که از استقلال جدا شدند.

استقلال به دنبال توافق با میلیچ و مذاکره با دیاباته

برخی کارشناسان و حتی هواداران استقلال اعتقاد دارند که این تیم فاقد یک پلی‌ میکر یا هافبک – مهاجم شاخص در ترکیب خود است. کادر فنی استقلال اعتقاد دارد که جدایی برخی بازیکنان دست آنها نبوده است، از طرفی، آبی‌پوشان در نیم فصل دوم سال گذشته در 10 بازی بدون پلی میکر صاحب 9 برد و یک تساوی شدند و می‌توانند با همان سیستم در این فصل بازی کنند.

استقلال برای جانشینی میلیچ و نادری، نفراتی چون جعفر سلمانی و ابوالفضل جلالی را جذب کرده است. در پست دفاع وسط، به جای غلامی که رباط صلیبی پاره کرده و چند ماهی دور از میادین خواهد بود، عارف آقاسی جذب شده است. زبیر نیک‌نفس به جای ریگی آمده و امیرحسین حسین‌زاده و امیرعلی صادقی نیز جانشین مهدی قایدی شده‌اند. در خط حمله، استقلالی‌ها قصد دارند علاوه بر امین قاسمی‌نژاد یک بازیکن خارجی در سطح دیاباته جذب کنند. کادر فنی استقلال اعتقاد دارد که این تیم با وجود اینکه دچار تغییرات شده، اما مهره‌های خوبی اضافه شده‌اند. ضمن اینکه، رزوبه چشمی نیز قرار است به این تیم اضافه شود که قابلیت بازی در خط دفاع و هافبک دفاعی را دارد.

انتقاد دیگر از استقلال، عدم جذب جانشین برای مهدی قایدی است، اما کادر فنی استقلال براین باور است که شاید بازیکنی در سطح قایدی در استقلال وجود نداشته باشد. با این حال حسین‌زاده خیلی خوب خودش را نشان داده و در دیدار با الهلال عربستان ستاره آبی‌پوشان بود، آن هم در شرایطی که اولین تجربه‌اش را با استقلال پشت سر می‌گذاشت.

دلیل عدم حضور فوتاکس در ایران مشخص شد/ مهاجم آفریقایی به استقلال می‌پیوندد؟

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید