گزارش روزنامه مکه از چهلمین تقابل الهلال با باشگاه‌های ایرانی/ گل‌محمدی به استفاده از ضدحملات امیدوار است

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه مکه با بررسی دیدار تیم‌های فوتبال الهلال عربستان و پرسپولیس ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در گزارشی نوشت: ورزشگاه امیر فیصل ساعت 9 شنبه شب میزبان یکی از بازی‌های سخت و حساس لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس ایران و الهلال عربستان خواهد بود، دیداری که باید یک تیم برنده برای صعود به مرحله نیمه نهایی داشته باشد.

الهلال در این مسابقات به دنبال کسب هشتمین عنوان قهرمانی در پیکارهای آسیایی و البته چهارمین قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان (جام باشگاه‌های آسیا) خواهد بود، آنهم پس از اینکه دو فصل پیش بعد از 19 سال موفق به تکرار عنوان قهرمانی خود شد. لئوناردو ژاردیم می‌داند با توجه به ستاره‌هایی که به خدمت گرفته است این انتظار از او وجود دارد که تیمش را به فینال این مسابقات و عنوان قهرمانی برساند.

بازیکنان الهلال هم شرایط این تیم را به خوبی درک می‌کنند به خصوص ملی‌پوشان این تیم که به تازگی به همراه تیم ملی عربستان 12 امتیاز کامل چهار هفته ابتدایی مرحله انتخابی جام جهانی را کسب کردند و با روحیه و آمادگی کامل به اردوی این تیم بازگشتند. همچنین تاریخ نتایج موفق الهلال در بازی‌های خانگی مقابل پرسپولیس به سود این تیم است.

یحیی گل‌محمدی تلاش می‌کند در این بازی موج حملات الهلال را با بازی دفاعی متوقف کند و با بستن فضاهای نفوذ به فکر استفاده از ضدحملات در این مسابقه خصوصاً از کناره‌ها باشد.

این بازی چهلمین رویارویی تیم الهلال با باشگاه‌های ایرانی است که در بازی‌های قبلی خود مجموعاً 18 پیروزی و 9 تساوی به دست آورده و متحمل 13 شکست شده است. در این بین پرسپولیس تیمی است که بیشترین رویارویی را با الهلال داشته است.

برگزاری دیدار پرسپولیس و الهلال با حضور کامل هواداران

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید