گزینه ژاوی از دست رفت/ آبی پاک یوونتوس در دستان بارسلونا


به گزارش خبرگزاری فارس، خبر انتقال احتمالی آلوارو موراتا به بارسلونا از هفته گذشته در رسانه های اسپانیایی منتشر شد و هواداران امیدوارند تا پایان فصل یک بازیکن قرضی پس از فران تورس به تیم خود اضافه کنند.

رسانه های اسپانیایی گزارش دادند که ژاوی شخصا با موراتا صحبت کرده و با حضور در نیوکمپ موافقت کرده است، اما در اینجا یوونتوس اعلام کرد که این مهاجم را رها نمی کند. با این حال، برخی رسانه های ایتالیایی نوشتند که اگر یووه بتواند در پنجره زمستانی مهاجم دیگری بخرد، به موراتا اجازه می دهد به بارسلونا برود که ساعتی پیش به شایعات پایان داد.

سرمربی یوونتوس اعلام کرده است که موراتا در پنجره زمستانی به هیچ وجه این باشگاه را ترک نخواهد کرد، بنابراین انتقال احتمالی مهاجم اسپانیایی به بارسا منتفی است و باید دید این تیم نیم فصل دوم را چگونه رقم خواهد زد. .

بارسلونا در تهاجمی در تلاش برای گلزنی است و هواداران امیدوارند که با فران تورس حداقل بتوانند شانس قهرمانی لیگ قهرمانان را ببرند. بارسلونا اکنون با 30 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد.

آنها امشب در اولین بازی خود در جام حذفی اسپانیا میهمان لیگ دسته سوم لینارس هستند. امشب دنی آلوز برای اولین بار به ژاوی بازمی گردد و این احتمال وجود دارد که او سال ها دیگر برای آبی ها بازی کند.

انتهای پیام/این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید