گنبدکاووس از داشتن سالن ورزشی قبل از انقلاب محروم شد/ با سامانه 18 خانه ورزش روستایی در گنبدکاووس.


خبرگزاری فارس گنبدکاووس گزارش داد که حجت الله یوسفی امروز در جمع خبرنگاران گفت: امروز انقلاب اسلامی است. به در 43 سال به بلوغ رسیده است و اگر پیرو سخنان مرحله دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم، مرحله دوم انقلاب اسلامی است. تمدن نوین اسلامی بدون شک ظهور خواهد کرد. و زمینه برای ظهور امام زمان (عج) فراهم می شود.

وی افزود: در دوران انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف کار بزرگی انجام داده است. و امروز موفقیت نظام جمهوری اسلامی در ورزش شهری وجود 30 ورزشگاه سرپوشیده و 11 سالن روباز است.

رئیس ورزش و جوانان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب اسلامی، این شهرستان بدون مسابقات قهرمانی ورزشی و امروز به برکت جمهوری اسلامی است. این امکان را به ما می دهد که قهرمانان ملی و بین المللی را در رشته های مختلف ورزشی ببینیم. در تهیه تجهیزات و امکانات ورزشی .

وی ادامه داد: آخرین قهرمانی این شهرستان در مسابقات والیبال پارالمپیک دو هفته پیش بود. نماینده شهرستان در این مسابقات محمد نعمتی بود و هدیه ویژه مقام معظم رهبری توسط نمایندگان مقام معظم رهبری در استان گلستان

یوسفی گفت: امروز از نظر جمهوری اسلامی این شهرستان دارای 10 سمن و NGO است که در اوج بیماری قرار دارند. ویروس کرونا آنها برای گروه های آسیب پذیر و آسیب پذیر در توزیع هزینه های زندگی مهم هستند.

وی گفت: در حال حاضر 11 پروژه ورزشی نیمه تمام نیازمند حدود 40 میلیارد تن اعتبار است که با تشکیل دولت سیزدهم امید است پروژه های نیمه تمام در این دولت اجرایی شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس گفت: یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی احداث 18 خانه ورزش روستایی در گنبدکاووس است که با توجه به توانمندی های فوق العاده ورزشی شهرستان. بنابراین شاهد بیشترین مدال آوران توسط ورزشکار استانی گنبدکاووس هستیم.

انتهای، آخر پیام / 2307
این را برای صفحه اصلی توصیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید