گواردیولا: تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحاد با نتیجه 2 بر یک پاری‌سن‌ژرمن را شکست دادند و صعودشان به مرحله حذفی این رقابت‌ها را به عنوان صدرنشین گروه A قطعی کردند، پس از این بازی گفت: پاری‌سن‌ژرمن تیم فوق‌العاده‌ای است و چه بازیکنانی دارد. چه می‌توانم درباره این تیم بگویم؟ عملکرد ما درست شبیه به عملکرد یک ماه پیش پاری‌سن‌ژرمن بود.

وی افزود: ما در نیمه اول موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. به خوبی بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن را تحت‌فشار قرار دادیم و خودمان را با این موضوع وفق دادیم. پاری‌سن‌ژرمن در این بازی بدون داشتن دی‌ماریا در ترکیب اصلی به میدان آمد، اما با این وجود همچنان خطرناک بودند. پاریسی‌ها بازیکنان خوب و باکیفیتی دارند و در چنین باز‌هایی احتمال شکست خوردن هم وجود دارد، اما ما در این دیدار عالی بودیم.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما بدون توپ هم حالت تهاجمی داشتیم و در کارهای دفاعی هم عالی کار کردیم. بازی خیلی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم. در فوتبال کسی نمی‌داند که چه خواهد شد و این عملکرد تیم است که به شما ثبات می‌‌دهد. ما در حال حاضر خوب بازی می‌کنیم و امیدواریم این روند برای مدت طولانی ادامه داشته باشد.

اعتراض ستاره‌های چلسی و رئال مادرید به دردسرهای تشابه اسمی با بازیکن خلافکار منچسترسیتی !

گواردیولا در جمع‌بندی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما حالا در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستیم و در ماه فوریه تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا به مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها برسیم.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید