یک کاروان لجستیک دیگر آمریکا در عراق هدف قرار گرفت

بین الملل / غرب آسیا

http://fna.ir/5dros ۰ یک کاروان لجستیک دیگر آمریکا در عراق هدف قرار گرفت

یک کاروان لجستیک آمریکا در عراق هدف گرفته شد و گروهی به نام «سرایا اولیاء الدم» مسؤولیت آن را بر عهده گرفت.

یک کاروان لجستیک دیگر آمریکا در عراق هدف قرار گرفت

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، کانال تلگرامی «صابرین نیوز» امروز (پنجشنبه) از هدف قرار گرفتن یک کاروان لجستیک آمریکا در منطقه «اللحیس» استان «البصره» در جنوب عراق خبر داد.

بر اساس این گزارش، گروهی به نام «سرایا اولیاء الدم» مسؤولیت این عملیات را بر عهده گرفت و اعلام کرد، از این عملیات فیلمبرداری شده و تصویر آن بزودی پخش می‌شود.

طی ماه‌های اخیر بارها کاروان‌های حامل تجهیزات لجستیک برای نظامیان آمریکایی مستقر در پایگاه‌های نظامی مختلف در عراق هدف انفجار بمب‌های کنار جاده‌ای قرار گرفته است.

پس از مصوبه پارلمان عراق برای بیرون کردن نظامیان بیگانه از عراق و تعلل دولت در این امر، کاروان‌های لجستیکی ائتلاف آمریکایی به طور هفتگی و گاهی در طول یک روز چند بار هدف انفجار بمب کنار جاده‌ای قرار می‌گیرند از‌این‌رو ارتش آمریکا کار انتقال تجهیزات را به شرکت‌های خصوصی عراقی سپرده است. گروه‌های عراقی تاکید دارند که دولت عراق با عمل به مصوبه پارلمان این کشور، باید نیروهای بیگانه را از عراق اخراج کند.

پارلمان عراق در دی ماه سال ۹۸ در پی اقدام جنایتکارانه آمریکا در ترور سهپبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس سپاه و ابومهدی المهندس جانشین وقت سازمان الحشد الشعبی، طرح اخراج نیروهای بیگانه از خاک این کشور را تصویب کرد.

انتهای پیام/ص

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید عراق آمریکا سرایا اولیاء الدم کاروان آمریکایی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • مقابله ارتش سوریه با کاروان نظامی آمریکا

  • خروج110 خودروی نظامی آمریکا از سوریه

  • ایستادگی مردم سوریه در برابر آمریکا

source

دیدگاهتان را بنویسید