۴۹ نفر در تله کرونا گرفتار شدندباشگاه خبرنگاران جوان بیرجند – شریف زاده گفت: شب گذشته 240 آزمایش تشخیصی کرونا در خراسان جنوبی انجام شد که از این تعداد 32 بیمار شناسایی شدند و از 133 آزمایش سریع، 17 آزمایش جدید کرونر مثبت و در مجموع 373 آزمایش مولکولی و سریع 49 مورد جدید شناسایی شد. معاینه عروق کرونر

به گفته وی، 21 نفر از بیرجند، یک مورد از درمیان، دو مورد از زیرکوه، سه مورد از سرایان، هشت مورد از طبس، 11 مورد از فردوس و سه مورد جدید از نهبندان شناسایی شدند.

در حال حاضر ۷۲ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های خراسان جنوبی بستری هستند که از این تعداد ۱۸ نفر مثبت و ۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. متاسفانه وضعیت عمومی یک بیمار وخیم گزارش شده است.

دبیر ستاد پیشگیری و کنترل دانشگاه ویروس کرونا وی در خراسان جنوبی گفت: شب گذشته با ثبت یک مورد جدید فوتی بر اثر کرونا، تعداد جان باختگان این بیماری در خراسان جنوبی به یک هزار و 276 نفر رسید.

در ادامه روند واکسیناسیون، 558 هزار و 254 نفر دوز اول واکسن کرونا، 497 هزار و 678 نفر نوبت دوم و 94 هزار و 734 نفر نوبت سوم واکسن کرونا دریافت کردند و تعداد کل واکسن تلقیح شده در استان به یک میلیون و 150 هزار و 666 نفر رسید. دوز رسید.

انتهای پیام/ ط ا

دیدگاهتان را بنویسید