‌استاندار سمنان: سرمایه‌گذار ‌فرش قرمز نیاز ندارد/ شبانه‌روز‌ در کنار بخش اقتصادی و تولید ‌خواهم بود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی دقایقی پیش در نشستی با دیدار فعالان حوزه اقتصادی استان اظهار داشت: گره‌گشایی از مشکلات موجود در بخش اقتصادی، صنعت و تولید استان و تقویت این مهم، از اولویت‌های اصلی ما در سیاست کاری است.

وی گفت: سیاست دولت و شخص رئیس‌جمهور، گره‌گشایی از مشکلات مردم و همچنین فعالان بخش اقتصادی و صنعت است و ما نیز در استان بر همین مهم تأکید کرده و در جهت تحقق آن‌ گام برمی داریم.

استاندار سمنان گفت: سرمایه‌گذار امروز فرش قرمز نیاز ندارد، باید تلاش کنیم در حوزه واحدهای اقتصادی، واحدهای مشکل‌دار را شناسایی کرده و کمک کنیم و واحدهای فعال و شاخص را تقدیر کنیم. به‌صورت شبانه‌روزی در کنار بخش اقتصادی و تولید استان خواهم بود.

وی افزود: اولویت اصلی امروز ما در استان، حفظ وضعیت موجود در اقتصاد و اشتغال، افزایش ظرفیت تولید، بازگرداندن واحدهای راکد و در تملک بانک و نهایتاً استقبال از سرمایه‌گذاران جدید خواهد بود.

استاندار سمنان خاطرنشان کرد: به دنبال گره‌گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در استان هستیم.

هاشمی گفت: تا زمانی که در استان سمنان هستم، اجازه نخواهم داد هیچ واحد تولیدی تعطیل شده و تعداد واحدهای راکد و تملیکی افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد: نقطه نظرات و پیشنهادات فعالان حوزه اقتصادی در استان مورد استفاده قرار خواهد گرفت و مطالبات، درخواست‌ها و مشکلات آن‌ها با همراهی مدیران کل مرتبط در استان و همچنین کشور، پیگیری، بررسی و برای رفع آن‌ها تلاش خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در استان سمنان افزود: هنر امروز ما به‌عنوان مسئولان استان این است که بتوانیم با گره‌گشایی و حل مشکلات و موانع موجود و تقویت نقاط قوت در صنعت و تولید استان، تعداد واحدهای مشکل‌دار، تملیکی و راکد را کاهش دهیم که در این صورت می‌توان گفت تمامی بخش‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و سایر حوزه‌ها در استان نیز تقویت خواهند شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان نیز در این نشست گفت: تقاضا داریم تا نشست فعالان اقتصادی استان با استاندار سمنان به‌صورت فصلی برگزار شود.

علی‌اصغر جمعه‌ای افزود: امیدواریم با تدبیر رئیس‌جمهور، مشکلات حوزه اقتصادی و فعالان این بخش در کشور و استان کمتر شود.

وی گفت: بخش خصوصی در کشور و استان باید تقویت شود.

خط و نشان استاندار سمنان برای بانک‌ها /هیچ واحد تولیدی ‌نباید به تملک بانک درآیداستاندار قزوین: 65 واحد صنعتی راکد قزوین به چرخه تولید بازگشتندپیشنهاد پرداخت وام 450 میلیون تومانی در قانون جهش تولید مسکناستاندار کردستان: در دورترین نقطه صفر مرزی ‌کردستان "تولید" برقرار است‌

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان ابراز امیدواری کرد تا در درون استان با درایت استاندار و همراهی مدیران دستگاه‌های اجرایی شاهد رونق‌بخش اقتصادی باشیم.

انتهای پیام/363/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید