10 میلیارد وام ازدواج جوانان تویسرکانی اعطا شدمحسن شعیستا گفت: بیش از 10 میلیارد تومان وام ازدواج به زوج های تویسرکانی اعطا شد و در سال 1400 وام اضافه 9620 میلیون تومانی در قالب وام ازدواج به 1124 نفر در شهرستان تویسرکانی اعطا شد.

وی گفت: میزان تسهیلات پرداختی به زوج های جوان تویسرکان در سال 1400 نسبت به سال قبل بیش از 72 درصد افزایش داشته است.

مدیر ورزش و جوانان تویسرکان اولین نشست ساماندهی اوقات فراغت جوانان با 3 کارگاه، دیدار با خانواده های شهدا در مناسبت های مختلف، غبارروبی و گل افشانی گلزار شهدا، برگزاری جشنواره روز دختر، برگزاری جشنواره فاطمی جهادگران، برگزاری مراسم عروسی آسان و به برگزاری جشن های عید غدیر خم اشاره کرد و گفت: 24 نفر از آن شهرستان برای شرکت در مسابقات استانی اعزام شدند.

شایسته می گوید: 13 مورد میزبانی مسابقات ورزشی، 13 مورد اعزام به مسابقات کشوری و 4 مورد برگزاری مسابقات کشوری شطرنج و کاراته نیز در شهرستان رخ داده است.

وی از کسب مدال های کشوری 9 نفر در این مسابقات خبر داد و گفت: به همین دلیل 92 مدال آور استانی، 14 مقام تیمی، 19 دوره مسابقات کشوری، 3 دوره مسابقات کشوری و مدال های کشوری، 6 مورد، 4 دعوت نامه و اعزام باکس به اردو، 2 نفر موارد برگزاری اردو و 4 مورد دعوت و اعزام داور و مربی.

دیدگاهتان را بنویسید