10 هزار تن کالاهای اساسی در استان بوشهر توزیع شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، نوذر منفرد صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی برای تنظیم بازار در استان بوشهر انجام شده و توزیع کالاهای اساسی از 25 اسفندماه به پایان رسیده است.

وی از توزیع 3 هزار و 500 تن برنج به قیمت خوراکی در بازار و 1500 تن شکر در این مدت خبر داد و افزود: در این مدت هزار و 200 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار استان وارد شده است. تایید شده. توزیع .

رئیس موسسه جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به توزیع بیش از 12 هزار و 600 تن آرد در این ایام از عرضه و توزیع 160 تن گوشت گاو منجمد، 2100 تن روغن خوراکی و 500 تن سیب و پرتقال خبر داد.

17000 تن خرما داریم

وی با اشاره به تامین بیش از 10 هزار تن کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در 20 روز گذشته، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه 17 هزار تن خرما در استان برای تنظیم تاریخ بازار در ماه مبارک رمضان ذخیره شده است. می توانیم به استان های دیگر خرما بدهیم «بفرستیم.

منفرد افزود: سکوت بازار حاصل تلاش همه همکارانم در بنیاد جهاد کشاورزی، اداره کل غلات، دامپزشکی، تعاون روستایی، شرکت پشتیبانی امور دام و همکاران شهرستانی، همکاران صنفی است. توسعه و مدیریت جهاد کشاورزی در شهرستان ها.

وی از زحمات اصناف، بازرسان و ناظران بازار و اتحادیه ها به ویژه اتحادیه مرغداران تقدیر کرد و گفت: صمت و تشکر و قدردانی می کنیم که دستورات برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید