100 تن کاغذ انباشته شده در یکی از انبارهای کهریزک کشف شداحمد حسن بیگی وی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: واردکنندگان این اوراق که از ارز نیمایی برای واردات آن استفاده می کردند، با ذخیره سازی ارز اقدام به فروش آن به قیمت آزاد کردند.

وی با بیان اینکه ارزش اوراق انباشته شده بر اساس کارشناسان اداره صمت شهرستان ری حدود 90 میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: در رابطه با این اوراق انباشته دو نفر شناسایی و جهت رسیدگی به ندامتگاه احضار شدند. مورد.”

حسن بیگی افزود: این اسناد با هماهنگی مدیرکل دفتر رهبری در اختیار مطبوعات و رسانه های مکتوب کشور قرار می گیرد تا از افزایش قیمت اوراق تحریر با قیمت مصوب جلوگیری شود.

وی یادآور شد: اقدامات و هماهنگی های لازم برای توزیع این اوراق سوداگرانه در بازار امروز انجام شده و به زودی شاهد توزیع آن ها خواهیم بود.

این مقام مسئول تاکید کرد: متخلفان اقتصادی در حوزه قاچاق، اختفا و احتکار باید بدانند که تمامی انبارهای نگهداری کالاهای مجاز و غیرمجاز توسط دستگاه های اطلاعاتی و بازرسان اصلاحی دولت رصد می شود و هرگونه تخلف از دید بازرسان مخفی نمی ماند.

حسن بیگی ادامه داد: اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در امر مبارزه با کالای قاچاق، حمایت از تولید داخلی و هرگونه تخلف از قانون و قاچاقچیان در شهرستان های استان تهران این امر را جدی خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه بیشتر انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهر ری واقع شده است، خاطرنشان کرد: نظارت بر انبارهای شهرستان برای گشت های مشترک زندان، صمت و اتاق اصناف دولت چالش برانگیز بود.

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با جمعیتی حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است، شهری با 2700 انبار ثبت شده در سامانه جامع انبارها مرکز انبارها و باراندازهای کشور محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید