100 دستگاه ویلچر همراه با بسته‌های معیشتی به معلولان نوجوان بوشهری اهدا شد +تصویر

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و مسئولان اجرایی و نهادهای انقلابی ظهر امروز 100 دستگاه ویلچر همراه با 100 بسته معیشتی به ارزش 3 میلیارد ریال به معلولان نوجوان استان بوشهر اهدا شد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در این مراسم با بیان اینکه استان بوشهر یکی از استان‌های برتر در عرصه خدمات مواسات است، اظهار داشت: فعالیت جهادی بسیاری از چالش‌های گوناگون را رفع می‌کند و در این راستا خدمات اجتماعی به‌ویژه در حوزه معیشت و زندگی با هدایت‌های مقام معظم رهبری و رزمایش مواسات انجام و کارهای بسیار خوبی در سطح کشور در این زمینه صورت گرفته است.

امام جمعه بوشهر، یکی از اقشار بسیار عزیز، بزرگوار و دوست داشتنی، جامعه معلولان حرکتی دانست و بیان کرد: لازم است که از این قشر به اشکال مختلف از جمله حوزه مسکن، اشتغال و کمک به حرکت اجتماعی حمایت شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: امروز در مصلا جمعه بوشهر با خدماتی که ستاد اجرایی فرمان امام راحل عنایت کردند، 100 ویلچر همراه با بسته‌های معیشتی به این افراد اهدا شد، همچنین در یکی از سفرهایی که بنده به روستاهای منطقه بوشکان داشتم، دانش‌آموزان آن منطقه تقاضا کردند که وسایل ورزشی ندارند که امروز وسایل آنها خریداری و در همین مراسم به آنها اعطا شد.

صفایی بوشهری با بیان اینکه 2 پارک بازی که برای کودکان آن روستا ایجاد شده بود فاقد وسایل بازی بود خاطر نشان کرد: آن وسایل در حال تهیه است و به‌زودی برای آنها ارسال می‌شود.

امام جمعه بوشهر: جبهه بین المللی مقاومت رسانه‌ای باید تشکیل شود+ تصویرامام جمعه بوشهر: عظمت شهدا در قالب فعالیت‌های هنری نمایش داده شودامام جمعه بوشهر: مشکلات اقتصادی با نگاه بسیجی و تفکر جهادی برطرف می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر این خدمات را یک گوشه‌ای از خدمات بزرگ نظام به جامعه نیازمند دانست و افزود: من صمیمانه از ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و گروه‌های جهادی در سطح استان تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم این خدمات مستمر باشد و بوشهر نخستین استانی باشد که مشکلات همه نیازمندان برطرف کند.

همچنین در این مراسم یک سری بسته کامل ورزشی نیز به 3 مدرسه احداث بنیاد برکت در منطقه بوشکان اهدا شد.

انتهای پیام/190/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید