11 تصفیه خانه در منازل هلال ضحاک راه اندازی شده استعلیرضا میربها الدین روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از تشکیل و راه اندازی خانه های نیمه مستقل ارتباط با مردم و شناسایی اقشار آسیب پذیر است و از این رو ساختاری ایجاد شده است تا بتوانیم بی وقفه برای پاسخگویی به خواسته ها تلاش کنیم. ساکنان مناطق کم درآمد و آسیب پذیر باید گام های موثری بردارند.

وی ادامه داد: به دنبال تامین کمی و کیفی آب شرب روستاها هستیم و در این راستا در تلاش هستیم تا در مناطقی که تنش آبی شدید دارند، سیستم های آب شیرین کن و تصفیه آب نصب کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: حضور مدیران به عنوان داوطلب جمعیت هلال احمر در منازل هلال احمر می تواند به جامعه در کاهش آلام و فعالیت های خیرخواهانه جامعه کمک کند. از اهداف این سازمان است.»
وی از اجرای کمپین «با هم بمانیم» خبر داد و افزود: این کمپین با هدف آموزش و اطلاع رسانی به مردم برای افزایش واکسیناسیون عمومی و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری و مبارزه با بیماری های عروق کرونر قلب در نقاط مختلف اجرا می شود. گروه های سنی در استان.” است.

دیدگاهتان را بنویسید