15 هزار میلیارد تومان وام برای پروژه های نیمه تمام مازندران مورد نیاز است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر علی کریمی فیروزجایی صبح شنبه در نشست با خبرنگاران به حضور ساعت 4700 اشاره شد. روژه نیمه تمام در مازندران خواستار راه اندازی آنها شد و افزود: روند اجرای برخی از این پروژه ها 20 ساله است. شرح برای این پروژه ها 15 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به مازندران خاطرنشان کرد:

این معاونت تاکید کرد: باید به مشکلات توسعه ای استان از جمله راه، گردشگری، کشاورزی و صنعت توجه شود. یادآوری کرد: زیرساخت های مازندران به ویژه در حوزه تجهیزات خدماتی پاسخگوی جمعیت شناور شهر نیست و دولت باید توجه ویژه ای به مازندران ارائه دهنده خدمات ملی داشته باشد.

کریمی فیروزجایی عدم انطباق حوزه فعالیت دستگاه های استانی با رسالت یکی از مشکلات اساسی محسوب می شد. وافزود: قابلیت اطمینان و ساختار سازمانی نهادهای مازندران در حوزه گردشگری و کشاورزی محدود و ناکارآمد است.

این مقام پارلمانی با تاکید بر نقش مهم کشاورزان مازندرانی در عرصه تولید، افزود: مازندران که سالانه هشت میلیون تن محصول کشاورزی در این بخش تولید می کند، نیازمند توجه جدی دولت است زیرا بی توجهی به بازاریابی و فروش محصولات کشاورزی موجب می شود. چالش ها و مسائل. این مازندران بود که به کشاورزان و تولیدکنندگان لطمه زد.

اگر سیاست‌های حمایتی دولت تقویت شود، نیاز به واردات برنج مازندران را از بین می‌برد.

نماینده مازندران در مجمع نمایندگان بر همگرایی ارکان توسعه استان در هدف تاکید کرد. وارد شدن مؤلفه های مؤثر پیشرفت وآبادانی نمایندگان مجلس و مدیران ارشد مازندران برای رهایی از مشکلات توسعه استان نقشه راه واحدی ترسیم کرده اند و راه حل واقعی در توسعه مازندران تغییر مسیر اجرا و ورود حاکمان جدید با روحیه جهادی است. وانقلابی به بدنه دستگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید