2 خبر خوش برای وزیر امور اقتصادی برای تولیدکنندگان


گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سیداحسان خاندوزی وی عصر امروز علاوه بر دیدار با فعالان اقتصادی منتخب استان آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران گفت: جلسه بسیار خوب و سازنده ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان استانی با انتقادات جدی و پیشنهادات مفید داشتیم. از کارآفرینان استان.” تصریح شد اختلافات و سوء تفاهم ها تا حد زیادی برطرف شد و برخی مطالبات و حقوق جدی بنگاه ها از سوی دستگاه های اجرایی، بانک ها، گمرک و … مطرح شد که به طور جدی در حال پیگیری است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به دو مشکل و خبر خوش برای کارآفرینان گفت: در زمینه تمامی شرکت های تولیدی دولتی که در فهرست بیمه سال 1401 نسبت به 1400 نفر افزایش اشتغال داشته اند، از مزایای مالیاتی ویژه خبر می دهیم. . و معافیت در طول هفته ما به ایجاد اشتغال کمک می کنیم.

وی همچنین دومین خبر خوش خود را به کارآفرینان در حوزه تسهیلات بانکی اعلام کرد و گفت: بسیاری از تولیدکنندگان از طولانی شدن روند تسهیلات به ویژه تسهیلات بزرگ صنعتی گلایه داشتند. کشور در این شورا با هم تلاش می‌کنند تا توان استانی بانک‌های خود را از نظر سقف‌های اعتباری افزایش دهند و با رئیس شورای هماهنگی بانک‌ها که ظرفیت آن در هفته‌های آینده ممکن است ارتباط جدی داشته باشیم. افتتاح ایجاد استان های مختلف برای تسهیلات و اعتبار.

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین به افزایش 50 درصدی مالیات در لایحه بودجه سال 1401 اشاره کرد و گفت: میزان مالیات های دریافتی در بودجه سال 1401 نسبت به سال 1400 افزایش 50 درصدی را نشان می دهد که رویکردی قطعی در این زمینه است. بودجه دولت. وزارت اقتصاد و دولت. و حدس و گمان

وی افزود: تولیدکنندگان نه تنها نگران این موضوع باشند، بلکه تمامی موارد تضییع حقوق مالیاتی خود را مستقیماً به حوزه کنترل وزارت اقتصاد ارسال کنند و این موارد به صورت ویژه مورد رسیدگی و پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

پایان پیام / 60026
آن را در صفحه اول توصیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید