2 فرماندار جدید در استان مرکزی منصوب شدند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، درحالی‌که چرخه تغییر فرمانداران در شهرهای مختلف استان به حرکت درآمده پس از تغییرات در فرمانداری اراک و ساوه نوبت به شهر تاریخی و کهن آشتیان رسید تا "علی اکبر فراهانی" جایگزین "نظام‌الدین جهان‌میرزایی" فرماندار دولت دوازدهم شود.

علی اکبر فراهانی نیز از نیروهای بومی و توانمند استان مرکزی و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت است که سابقه خوبی در حوزه اجرایی در منطقه دارد و در پست‌های اجرایی مختلفی در استان مرکزی فعالیت داشته است.

از جمله سوابق فراهان، سرپرست جدید فرمانداری شهرستان آشتیان می‌توان به معاونت فرمانداری شهرستان فراهان، بخشدار مرکزی در شهرستان فراهان و بخشدار مرکزی در شهرستان آشتیان اشاره کرد.

کارشناس دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، بازرس آرد و نان شهرستان فراهان و سرپرست حراست فرمانداری فراهان از جمله سوابق دیگر سرپرست جدید فرمانداری شهرستان آشتیان به شمار می‌رود.

سرپرست فرمانداری شازند منصوب شد + سوابقسرپرست ویژه فرمانداری ساوه منصوب شد+سوابقیک دهه‌شصتی سرپرست فرمانداری اراک شد‌ + سوابق

سرپرست فرمانداری شهرستان خنداب منصوب شد

همچنین درحالی‌که قطار تغییر فرمانداران در شهرهای مختلف استان به حرکت درآمده پس از تغییرات در فرمانداری اراک و ساوه و شازند نوبت به ایستگاه شهرستان خنداب رسید تا "مجید گازری" جایگزین "حسن خزایی‌پور" فرماندار دولت دوازدهم شود.

گازری از نیروهای بومی و توانمند استان مرکزی بوده که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی است که ضمن سال‌ها تدریس در آموزش و پرورش، دو جلد کتاب نیز ترجمه و چاپ کرده است.

سرپرست جدید فرمانداری خنداب دارای سوابق کاری همچون بخشدار مرکزی شهرستان خنداب به مدت 6 سال، کارشناس دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری مرکزی به مدت 2 سال، کارشناس امور سیاسی و آمار و اطلاعات امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی است.

کارشناس بهره وری و تحول اداری استانداری، عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر استانداری، و عضویت در شورای پایگاه مقاومت بسیج استانداری مرکزی از جمله سوابق دیگر گازری به عنوان سرپرست جدید فرمانداری خنداب است.

به گزارش تسنیم، پیش از این و بعد از حضور مخلص‌الائمه به عنوان استاندار مرکزی، معاونان اقتصادی و منابع انسانی، فرماندار کلانشهر اراک و ساوه و مدیرکل دفتر حوزه استاندار، مدیرکل انتخابات و تقسیمات کشوری و نیز حراست استانداری مرکزی دستخوش تغییر شده است.

انتهای پیام/711/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید