2.6 تن انواع مواد مخدر در استان گلستان امحا شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، ظهر امروز و همزمان با هفته نیروی انتظامی، 2 تن انواع مواد مخدر با حضور اعضای شورای تأمین استان امحا شد.

در این مراسم 2 تن و 687 کیلوگرم انواع مواد مخدر به همراه 32 هزار عدد قرص روان گردان و 271 لیتر انواع داروهای قاچاق امحا شده است.

هادی حق شناس، استاندار گلستان در این مراسم اظهار داشت: جوانان نیروی مولد جامعه هستند و خانواده‌ها و دستگاه‌ها باید با فرهنگ سازی درست زمینه گرایش به اعتیاد و مواد مخدر در جامعه را کاهش دهند.

25 تن انواع‌ موادمخدر از ابتدای سال تا پاییز 1400 در استان آذربایجان‌غربی کشف شد2 تن انواع مواد مخدر در اردبیل کشف و ضبط شدانهدام باند صادرات مواد مخدر صنعتی در استان فارس / بازداشت 7 متهم و کشف 5 کیلو شیشه

وی بر ضرورت توجه بیشتر خانواده‌ها به نوجوانان و جوانان خود تأکید و خاطرنشان کرد: خانواده‌ها و حفظ کانون گرم خانواده‌ها نقش تاثیرگذاری در کاهش گرایش جوانان و فرزندان به مواد مخدر دارد و والدین نیز باید آرامش را در محیط خانوادگی فراهم کنند.

استاندار گلستان در ادامه بار دیگر از تلاش‌های نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه قدردانی کرد و گفت: برخورد پلیس با متخلفان زمینه دلگرمی مردم را در جامعه فراهم می‌آورد چرا که به فرموده مقام معظم رهبری پلیس ویترین امنیت کشور است، بنابراین نقش بسزایی در ارتقا امنیت جامعه دارد.

انتهای پیام/581/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید