26 گروه جهادی فعال در بسیج مداحان استان مرکزی سازماندهی شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، ابوالفضل ربیعی عصر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی بسیج مداحان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی بسیج مداحان با مشارکت حوزه بسیج کوثر 3 اراک و بسیج اصناف سپاه روح الله و با حضور مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گشایش یافت.

وی افزود: این نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس و با رویکرد حمایت از فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی و تولیدکنندگان بومی به همت بسیج مداحان سپاه روح الله و مشارکت بسیج اصناف راه اندازی شده که خوشبختانه علاوه بر ارائه محصولات مجموعه اقدامات و عملکرد بسیجیان به نمایش گذاشته شده است.

ربیعی بیان کرد: محصولات تولیدی بومی و محلی از جمله خشکبار، ترشیجات، عرقیات گیاهی، فرش دستبافت، عسل و همچنین محصولات فرهنگی و لوازم التحریر همراه با ارائه خدمات بهداشتی و مشاوره ای در این نمایشگاه دایر شده که فعالین در این نمایشگاه از محل تسهیلات بسیج و محرومیت زدایی فعالیت خود را آغاز کرده و فعالیت تولیدی انجام می دهند.

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی ادامه داد: در هفته دفاع مقدس امسال نمایشگاه های خوبی در سطح استان دایر شد که حضور بسیجیان و پایگاه های بسیج در این نمایشگاه ها و ارائه دستاوردها نشان از عزم جدی بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد و در نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی علاوه بر اینکه توانمندی های بسیجیان به نمایش گذاشته می شود همچنین شبکه تولید تشکیل و این می تواند در راستای بازار فروش محصولات نیز موثر باشد.

12 گروه جهادی بسیج مداحان در استان مرکزی به کادر درمان کمک می‌کنندحمایت بسیج مداحان از روضه‌های خانگی خراسان‌رضوی/ پروتکل‌ها در تمامی مراسم‌های محرم رعایت می‌شود15گروه جهادی بسیج مداحان استان مرکزی در مناطق کم‌برخوردار خدمت می‌کنند

وی افزود: اگر بتوانیم فعالین و تولیدکنندگان محصولات اقتصاد مقاومتی را حمایت کنیم که ارائه محصولات آنها به شکل مقطعی نباشد و پیوسته بتوانند تولیدات را به بازار فروش ارائه کنند قطعا هم در اشتغال زایی و هم در تقویت اشتغال خرد در جامعه موثر هستیم.

ربیعی بیان کرد: 26 گروه جهادی فعال در بسیج مداحان سازماندهی شده که علاوه بر فعالیت های مذهبی و تبلیغی در عرصه هایی چون اقتصاد مقاومتی، بهداشت و درمان، نهضت کمک مومنانه و سایر برنامه های فرهنگی و آموزشی نقش آفرینی می کنند.

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: در ایام محرم و صفر بیش از 12 گروه جهادی در سطح استان برای برگزاری مراسمات و نظارت بر پروتکل های بهداشتی نقش آفرینی کردند که خوشبختانه هیئت های مذهبی با مشارکت مردم در این ایام همچون گذشته خوش درخشیدند.

انتهای پیام/711/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید