27 دستگاه رمز قاچاق ارز در یاسوج کشف شدباشگاه خبرنگاران جوان یاسوج جمال معتمدی زاده گفت. 27 دستگاه استخراج کد ارز دیجیتال: دو قسمت از یک منزل مسکونی در یاسوج تصرف غیرقانونی شد.

او گفت. با اطلاع همکاران این اداره مبنی بر برق غیر مجاز، با همکاری پلیس راهور در دو نقطه از شهر یاسوج تعداد 27 ارز دیجیتال به ارزش حدود 8 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف و ضبط شد.

معتمدی زاده با بیان اینکه در این رابطه 2 نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود: وی ادامه داد: در هفته‌های آتی با توجه به کاهش نسبی دمای هوا، کاهش نزولات جوی به دلیل کاهش ظرفیت تولید نیروگاه‌ها، تمامی مشترکین برق در این استان قرار خواهند گرفت. خواهشمند است با رعایت الگوهای مدیریت مصرف، کاهش مصرف آن به ویژه در ساعات اوج مصرف، موارد مشکوک استفاده غیرمجاز از دستگاه استخراج ارز دیجیتال را با شماره تلفن های 121، 113 و 114 تا سقف 20 میلیون گزارش دهید. پاداش. سود نقدی.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه بویراحمد گفت: استفاده غیرقانونی از برق برای رمزگذاری غیرمجاز، علاوه بر آسیب رساندن به تجهیزات برقی دیگر مشتریان، باعث قطع برق و ناپایداری می شود.»

معتمدی زاده فعالیت رمز ارزهای غیرمجاز را نقش موثری در موضوع قطعی ها دانست. اکیپ های مختلف این شرکت به منظور کاهش پیک تراکم شبکه، جلوگیری از قطع شدن سایر مشترکین و برخورد با انشعابات غیرمجاز به صورت مستمر در حال مصرف هستند. برق در یاسوج و در هر 9 منطقه.

وی با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف برای کاهش هزینه برق گفت: تلاش صنعت برق در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلوگیری از قطعی های ناخواسته است، اما متأسفانه برخی افراد در این شرایط سعی در کسب درآمد از طریق برق مصرفی خود دارند. مردم. “

انتهای پیام:

دیدگاهتان را بنویسید