349 نفر در اولین جشنواره ملی شعر متولد کبا شرکت کردندحجت الاسلام سید حسین محتشمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آثار رسیده در جشنواره توسط 6 داور در سه مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت که از بین آنها 14 نفر برگزیده شدند.

وی ادامه داد: در این جشنواره که ویژه اساتید، دانشجویان، کارکنان، دانشجویان سام و اعضای خانواده دانشگاهیان آزاد اسلامی و به طور کلی شاعران و علاقه مندان به اشکال مختلف شعر، سیره و معارف امیرالمومنین علی (ع) بود. ) بحث شد.

دبیر تخصصی جشنواره ملی شعر مولود کعبه با بیان اینکه از همه استان ها آثار خوبی دریافت شد که بیشتر آنها از خراسان رضوی، تهران و کوما بود، گفت: قسمت آزاد سعید تاج محمدی از کاشمر، سید محمد میرسفی. از کوما بای از گلستان شهر رامیان و اعضای شایسته بخش آزاد آرشپور علیزاده از رشت و سید ابوالفضل مبارز از مشهد هستند.

وی افزود: همچنین در بخش دانشگاه، مجتبی خرسندی از دانشگاه کوم، منتخبان حوزه دانشگاه، عباس احمدی از دانشگاه آزاد اسلامی اراک، محمدعلی انصاری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، آزاده قاسمی از دانشگاه آزاد مشهد اسلامی و مریم پیله‌ور از دانشگاه پیام نور رشت، محسن کاویانی از دانشگاه مفید کومو و فاطمه سلیمان‌پور از دانشگاه کاشان.

حجت الاسلام محتشمی ادامه داد: در بخشی شایسته از بخش دانش آموزی، فاطمه کشتکار از شاگردان سام از ایلام به عنوان برترین معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید